Kertenkele Ne Zaman Final Yapacak? Neden Final yapıyor?


Kertenkele Ne Zaman Final Yapacak? Neden Final yapıyor?

Atv ekranlarının belkide en amatör en saçma en basit en çok tepki çeken dizisi Kertenkele nihayet final yapma kararı aldı. Dizinin isminden tutun,konusuna,basit oyunculuklarına, saçma sapan rollerine kadar her yönüyle kötü bir dizi nasıl oldu da bu zamana kadar final yapmadı anlamış değilim doğrusu. Başlangıçta bir hırsızın Cami İmamı rolüyle izleyiciyi aptal yerine koyması ve bu rolde uzun süre gayri ahlaki, laubali davranışlar sergilemesi zaten oldukça tepki çekmişti. Bir dizi ancak bu kadar insanların değerlerine saygısızlık yapabilirdi. Peki bu dizi ne zaman final yapıyor. Müjdeyi veriyoruz 70. bölüm ile final yapma kararı aldılar. yeni sezonda dizi yayınlanmayacak. Kertenkele 21 Mayıs 66. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (3)Kertenkele Ne Zaman Bitecek ? Neden Bitiyor?

18 Haziran da 70. bölümle bitecek olan dizi izleyicinin oldukça tepkisini çekti. Özellikle de din görevlileri ile müslüman bir ülkede bu kadar dalga geçilmesi insanların değerlerine yapılan saygısızlıklar beraberinde de tepkiler oluşturdu. Dolayısıyla bugüne kadar bile yayınlanması insanları rahatsız etti. Umarız bir daha böyle insanlarla dalga geçilen dizilerin yayınlanmasına izin verilmez. Kertenkele 21 Mayıs 66. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (2)

Kertenkele 70. Bölüm Final Fragmanı (Güncellenecektir)Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kertenkele Ne Zaman Final Yapacak? Neden Final yapıyor? (8 Yorum)

  1. ulan mallar bu dizi bitmetecek ztn 3 sezon yayın anlaşması imzalandı boşboş yazılar yazıp kendinizi bi bok sanmayın

    • allahın izniyle final girmiyecek çünkü herkes bu filme alıştı onun için finalın girmesini istemiyoruz

  2. Bu site mal hemdr cok mal. Yazdıklarınızın dizi ile uzaktan yakından ilgisi yok. Saçmaymış. Bakma birader o zaman…!!!

  3. ağzına sıçayım lan ben senin dizi 71. bölümde final yapcak dedin değilmi ne oldu çok mı sıçtılar sana haa şuanda 80. bölümlerde ve reyting rekoarlarını kıtıyor be helal olsun bu dizi benim yaşaşım resmen yemn ederim

  4. 3.sezon senaryolar yokmuş ondan ne saçma 3.sezon iÇin antlaşma yapıldı niye aralıkta bitiyor anlamıom