Kiralık Aşk 7 Ekim Fragmanı? 55.Bölümde Neler Olacak Özet Fragman Ve İpuçları


Kiralık Aşk 7 Ekim Fragmanı? 55.Bölümde Neler Olacak Özet Fragman Ve İpuçları

Ortaks yapımın sunduğu, Şenol Sönmez yönetmenliğinde star tv ekranlarında seyirciyle buluşan Kiralık Aşk reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Başrollerinde  Elçin Sangu (Defne Topal), Barış Arduç (Ömer İplikçi), Salih Bademci (Sinan), Onur Büyüktopçu (Koray Sargın), Nergis Kumbasar (Neriman), Osman Akça (Serdar), Sanem Yeles (Nihan), Levent Ülgen (Necmi), Seçkin Özdemir (Pamir Marden), Müjde Uzman (Seda), Devrim Yalçın (Deniz Tranba), Leyla Lydia Tuğutlu (İz), Barış Murat Yağcı (Eymen), Hikmet Körmükçü (Türkan), Ferdi Merter (Hulusi) gibi isimlerin yer aldığı enfes bir senaryo.

Dizi Haber Sitesi  Hangi canlı yüzerken kuyruğunu sağa sola hareket ettirir

omer-ile-defne-aski-basladi-pamir-ne-yapacakKiralık Aşk 7 Ekim 55.Bölüm Özet ve İpuçları

Ömer ve Defne hiç beklenmedik bir anda karşılaştılar. Bu ani karşılaşmadan sonra adeta taşlar yerinden oynuyor. Ömer gergin ve ısrarcı. Sinan’a Defne’yi istediğini söylüyor. Peki Ömer Defne’yi kazanmak için hangi çılgınlıkları yapacak?

Dizi Haber Sitesi  İlker Ayrıkla Var Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustos 18.Bölümde Çalan Şarkı ve Dinle


Neriman yaptıklarından çok pişman. Ömer’le konuşması lazım. Yeğeninden af diliyor. Peki Neriman’ın Ömer’de az da olsa kredisi kaldı mı? Neriman’ın barışma teklifini, kabuklarını kıran Ömer kabul eder mi? Ömer’le karşılaşan ve allak bullak olan Defne, Pamir’in davet teklifi ile ne yapacağını bilemez. Ömer’le ilgili tüm hayallerini bitirmeye çalışan Defne bu bölümde aşk, öfke ve ihtirasla karşısınızda!
Şirketten ayrılan ve butik açan Koray, Ömer’e onu Passionis’e alması için yalvarmaya başlıyor. Koray şirkete geri dönmek için neler neler yapacak acaba? Koray’ın kendini zorla kabul ettirme resitalini hep birlikte izliyoruz. Koray Passionis’e geri dönemeyecek mi? Peki Pamir? Koray’la çalışmaya ne der?
omer-ile-defne-askinda-pamir-ne-yapacak

Kariyerinin zirvesinde olan Defne’ye teklif üzerine teklif geliyor. Passionis’in ve StilVagonu’nun lojistiği artık Defne’ye emanet. Peki bu durum Ömer ve Pamir’i diğer taraftan Seda ve Sinan’ı hangi durumlara sürükleyecek?

Dizi Haber Sitesi  2017 Kanal D Çarkıfelek Sunucusu (M. Ali Erbil) Kim? Hayatı? Yaşı? Boyu? Sevgilisi?

Kiralık Aşk 7 Ekim Fragman(Güncellenecektir)Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kiralık Aşk 7 Ekim Fragmanı? 55.Bölümde Neler Olacak Özet Fragman Ve İpuçları (1 Yorum)