Kiralıl Aşk 27 Mayıs 48.Bölümde Neler Olacak? Özeti,Fragmanı


Kiralık Aşk 48.Bölüm Özeti,Fragmanı

Ömer mektubu okuyacak mı?Gerçekler ortaya çıkınca Ömer ne yapacak?Defne Ömer’in mektubu okumasına engel olacak mı?Tüm bu soruların cevabı haberimizde.

kiralil-ask-27-mayis-48-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani 

Artık gerçeklerin ortaya çıkması kaçınılmazdır.Defne  artık pes etmiştir ve Ömer’in mektubu okuyup okumadığını bekleyip görecektir.olanları öğrenen Neriman  da duruma engel olmak ister ama onunda elinde bir şey gelmez.

Dizi Haber Sitesi  Zehra Kertenkele Dizisinden Neden Ayrıldı? Zehra Dizide Neden Yok?


Bir yandan ise Defne Ömer’in ona ev almasından ötürü ona kızgındır ve duyguları karmakarışıktır.İşler bu denli karışıkken Ömer Defne’nin gönlünü almaya çalışır. Defne’nin doğum günü olması ise Ömer’in işini kolaylaştırır.

Kiralık Aşk 27 Mayısta Neler Olacak

Artık gerçeklerin ortaya çıkması kaçınılmazdır.Fikret’in Ömer’e yazdığı mektup bir şekilde Ömer’in eline geçer.Ömer eğer gerçekleri öğrenirse her şey alt üst olacaktır.Defne  artık pes etmiştir ve Ömer’in mektubu okuyup okumadığını bekleyip görecektir.Olanları öğrenen Neriman  da duruma engel olmak ister ama onunda elinde bir şey gelmez.

Dizi Haber Sitesi  İlker Ayrık ile ‘Var Mısın Yok Musun’ Program Formatı Nasıl? Yarışma Kuralları Neler?

Kiralık Aşk Ömer Defne’yi Affedecek mi?

Bir yandan ise Defne Ömer’in ona ev almasından ötürü ona kızgındır ve duyguları karmakarışıktır.İşler bu denli karışıkken Ömer Defne’nin gönlünü almaya çalışır.Defne’nin doğum günü olması ise Ömerin işini kolaylaştırır.

Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)Dizi Haber Sitesi  Kırlangıç Fırtınası Kınayi Getir Aney Türküsü Sözleri ve Müziği
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın