Kırgın Çiçekler 3 Mayıs 53.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları


Kırgın Çiçekler 3 Mayıs 53.Bölüm Neler Olacak? 

ATV ekranlarında seyirciyle buluşan Kırgın Çiçekler dram ve aile dizisi olarak yediden yetmişe izleyiciye sahip olan kaliteli bie dizi. Yeni sezona gümbür gümbür giren Kırgın Çiçekler Pazartesi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

kirgin-cicekler-2-mayis-44-bolumde-neler-olacak-ozeti-fragmani-ve-ipuclari5Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Meral Neden Öldü? Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak?

Kırgın Çiçekler 3 Mayıs 53.Bölüm Özet

Meralin ölümüne kendilerini alıştıramayan Kırgın çiçekler yeni bi yüzü aralarına almak istemezler.Her geçen gün Meral i akıllarından çıkarmayan kızlar hern gelecek miş gibi umut içinde yaşar. Mezarlığa gidip sık sık ziyaret etselerde acıları dinmez.Dizi Haber Sitesi  Kırgın çiçekler Komiser Ali Kim (Burak Tozkoparan)

Nazan Hanım sırrı ortaya çıktığından çok huzursuz olur.Hergün rüyalarına oğlunun öğrendiği öğrenebileceği riskine karşın Oğlu durumdan rahatsız olsada Nazan herşeyi itiraf edecektir.Çocukları da şok ta olan Nazan Hanım bu işin içinden de tereyağından kıl çeker gibi çıkacaktır.

kirgin-cicekler-2-mayis-44-bolumde-neler-olacak-ozeti-fragmani-ve-ipuclari4

Kırgın Çiçekler 3 Mayıs 53.Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler 42. bölümde Çalan Şarkı Kutsi-Meral Farklı Bir Telaş Bu Şarkısı ve Sözleri
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın