Kırgın Çiçekler Cemre Ölüyor mu? Ölecek mi? Hazar Motan Diziden Ayrılıyor mu?


Kırgın Çiçekler Cemre Ölüyor mu? Ölecek mi? 

Atv’nin sevilen aile-dram dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezona bomba gibi girdi. Meral için öldü ölecek derken şimdi Cemre’nin uçurumdan düşme sahnesi izleyicileri heyecanlandırmaya yetti. Şimdi akıllara Cemre’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı sorusu geldi. Hemen hemen tüm dizilerde rüyalı sahneler revaçta. Diziler fragmanlarda izleyiciyi ekranlarda tutmak için rüya sahnelerini gerçekmiş gibi gösterirler. Böylece izleyici bu sahnenin heyecanı ile gelecek bölümü sabırsızlıkla beklemeye başlar. Ancak Cemre’nin sahnesi dikkatle izlendiğinde durumun biraz farklı olduğu anlaşılacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler 39. Bölüm Songül'ün Güney'e Okuduğu Şiir ve Sözleri (KİMYACININ AŞKI-Orjinal Hali İle)

kirgin-cicekler-cemre-ucurum 

Kırgın Çiçekler Cemre Ölüyor mu? Ölecek mi?

Cemre’nin uçurumdan düşme sahnesine baktığınızda, düşme anında Defne’nin kolundaki künyeyi düşürdüğünüz göreceksiniz. Bu ne anlama geliyor? Bize göre bu sahneden sonra Defne’nin bileğindeki künye üzerinden sahnenin devam edeceğini göstermektedir. Yani sahnenin rüya olmadığı, Cemre’nin uçurumdan denize düşmesinin ardından olayla ilgili soruşturma başlatılacağı ve olayla ilgili olarak Defne’nin şüpheli olacağını düşünmekteyiz. Hata okulun havuzundaki kavga sahneside Defne’nin bu olayla parmağının olduğu şüphesini arttıracaktır. Sonuç itibari ile Cemre Ölür mü? Ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Meral Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?


indir

Kırgın Çiçekler Cemre(Hazar Motan) Diziden Ayrılıyor mu?

Cemre’nin yani Hazar Motan’ın diziden ayrılmayacağını düşünüyoruz. Neden? Çünkü direk denize düştüğünü görüyoruz. Sahnede sert bir düşüşün olmadığı ve direk suya düştüğü için kurtulma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Meral’in komada olduğu gibi Cemre’de bir kaç bölüm ortalarda gözükmeyecektir. Hem dizi reytingleri yükselecek hem de Cemre yani Hazar Motan biraz tatil yapacaktır…:)

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Dizisi Kıyamadım İkimize Kıyamadım Sevgimize Şarkısı

kirgin-cicekler-cemre-olecek-mi-oluyor-mu-oldu-mu-hazar-motan-diziden-ayriliyor-mu

Cemre’nin Uçurumdan Düşme Sahnesi(54. Bölüm Fragmanı)

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler Cemre Ölüyor mu? Ölecek mi? Hazar Motan Diziden Ayrılıyor mu? (1 Yorum)

  1. Cemre birkaç bölüm ortada olmayacak olsa Meral için parti yapmazlardı Eylül cemreyi arıyodu onu bulmadan parti mi yapacaklar çok saçma