Kırgın Çiçekler Songül’ün Babası Kim? Gerçek Adı-Oynadığı Diziler-KAriyeri


Kırgın Çiçekler Songül’ün Babası Kim? Gerçek Adı-Oynadığı Diziler-KAriyeri

Televizyon ekranlarının sevilen dram ve aile türündeki dizisi Kırgın Çiçekler tüm hızıyla devam ediyor.Seyirciyi ekranlara kilitleyen diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu.Yeni gelen oyuncu ile ayrıntılı bilgi haberimizde.

kirgin-cicekler-songulun-babasi-kim-gercek-adi-oynadigi-diziler-kariyeri8-kopyaDizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Sezon Finali Ne zaman? Nasıl Sezon Finali Yapacak? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?Kırgın Çiçekler Songül’ün Babası Kim?Gerçek Adı Sevgilisi

Dizide Songül’ün babası karakterini diziye giren oyuncunun gerçek adı Ruhi Sarı. Yetenekli oyuncu Kırgın Çiçekler de Songül’ün babası rolüne hayat verecek. 1972 Trabzon doğumlu olan Ruhi Sarı uzun zamandır tiyatro sinema ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Natali diye bir eşi ve Arte Gün Sarı adında bir çocuğu vardır.

Kırgın Çiçekler Songül’ün Babası (Ruhi Sarı) Oynadığı Diziler

Yerden Yüksek Mavi Kelebekler,Cesur Hemşire,Diğer Yarım ve Sen Benimsin gibi birçok dizide yeteneğini ortaya çıkarmış ve bir çok karaktere hayat vermeyi başarmıştır.

Kırgın Çiçekler Songül’ün Babası (Ruhi Sarı) VideosuDizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler 7 Kasım 58.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın