Kurtlar Vadisi Pusu Deli Hüsnü Öldü Mü? Diziden Ayrıldı mı?


Kurtlar Vadisi Pusu Deli Hüsnü (Hüsnü Yalınkılıç ) Ölecek mi ? Diziden Ayrılacak mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 13. Sezonundan beri Dizinin demirbaş oyuncularından birisi olan Deli Hüsnü lakaplı Hüsnü Yalınkılıç dizide sergilediği farklı kişiliği ve oyunculuğu ile oldukça sevilmişti. Hüsnü Yalınkılıç 19 Mayısta yayınlanacak olan 296. Bölümünde vurulacak?

Kurtlar Vadisi Pusu Deli Hüsnü Öldü Mü? Diziden Çıktı mı?

kurtlar-vadisi-pusu-deli-husnu-oldu-mu-diziden-ayrildi-mi

Kurtlar Vadisi Pusu’nun en sadık oyuncusu, en farklı oyuncusu Hüsnü Yalın Kılıç Polat Alemdar’ın hastanedeki sadık adamı rolüne can veriyordu. Kimseyi öldürmez kimseyle kötü olmaz kimseye zararı yoktur. Dizideki o kadar aksiyon ve çatışma sahnelerinde belki de en saf en temiz kalabilen Hüsnü Yalınkılıç 19 Mayısta 296. Bölümde vurulur. Hüsnü Yalınkılıç diziden ölerek çıkar.Kurtlar Vadisi Pusu Deli Hüsnü (Hüsnü Yalınkılıç ) Neden Öldü? Diziden Neden Ayrıldı?

Deli Hüsnü yıllardır Polat Alemdar’a olan sadakati ile tanınmış hatta dizide o kadar çatışma yaşanırken sanki dizinin en gereksiz adamı gibi görünmüştür. Ancak izleyici farkında olmadan da olsa Deli Hüsnü’yü oldukça sevmiştir. Deli Hüsnü’nün neden öldüğünü,diziden neden ayrıldığını da haliyle merak etmektedir.

Perşembe günlerinin reyting rekortmeni dizi sezon finaline yaklaşırken ilk defa 12  Mayısta 295. Bölümde zirveden indi. Hatta birinciliği daha önce defalarca izlenmesine rağmen Recep İvedik 4 ile Tv8’e kaptırdı. E haliyle de dizinin yeniden ilgi çeki reytinglerde yer alması için sevilen bir oyuncudan vaz geçilecektir. Şuanda da bunun içi dizideki rolünü tamamlayan Deli Hüsnü’nün ölmesi gerekiyordu. Bu sayede reytingler yeniden Kurtlar Vadisi Pusu’ya geçecek ve yine Perşembe Günlerinin birincisi olacaklardır.

Kurtlar Vadisi Pusu 296. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kurtlar Vadisi Pusu Deli Hüsnü Öldü Mü? Diziden Ayrıldı mı? (1 Yorum)