No 309 Nergis Kimdir? Gerçek Adı, Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler


No 309 Pelin Uluksar(Nergis) Kimdir? Gerçek Adı

No 309 dizisinin güzel kızları herkes tarafından merak konusu olurken dizinin başrol oyuncusu Lale’nin kız kardeşi karakterini canlandıran Nergis’in gerçek adı Pelin Uluksar’dır. Peki Pelin Uluksar kimdir? Nereli, yaşı, boyu, sevgilisi?1994 de İstanbul’da doğan ve ilk oyunculuk tecrübesini 309 dizisinde yaşayacak olan güzel oyuncumuz 173 boyunda ve 54 kg’dır.No 309 Pelin Uluksar’ın(Nergis) Oynadığı Diziler

1994 İstanbul doğumludur. Terazi burçlu olan güzel oyuncu çocukluk çağlarından itibaren oyunculuğa merak salmıştır. Yeditepe tiyatro bölümü mezunu olan güzel oyuncu okul hayatından da tiyatrodan uzak kalmamış hep girişimci ruhu ile her oyun ve projede rol almıştır. Müjdat gezen sanat merkezinde oyunculuk dersi alan Uluksar, birçok reklam filminde oynadıktan sonra birçok diziden teklif almıştır. Şuan No:309 dizisinde Nergis karakterini canlandırmaktadır.Nergis karakteri kimdir?

No:309 dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak olan Nergis 22 yaşında açık öğretim üniversite öğrencisi olan ve bir kozmetik mağazasında çalışmaktadır. Ailenin en güzelidir, sürekli bakımlı makyajlı gezmektedir. Ablalarına karışan onlara akıl veren bir kızdır. En büyük ideali zengin biriyle evlenip ömür boyu süs bireri şeklinden bir davetten bir davete gitmektir. Onur’un şoförü Samet’i zengin zannetmesi komik olayların gelişmesine sebep olur.

No 309 Pelin Uluksar’ın Sevgilisi kim?

No 309 dizisinin en bakımlı kızı Pelin Uluksar için henüz bilinen bir ilişkisi vardır diyemeyiz. Yeni bir oyuncu olduğu için kendisi ile ilgili çok fazla bir bilgi yoktur.

No: 309 Dizisi, Konusu, Diğer Oyuncu Kadrosu İçin tıklayınız.

No: 309 Pelin Uluksar kimdir? Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

No 309 Nergis Kimdir? Gerçek Adı, Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler (2 Yorum)