O Hayat Benim Komiser İsmail Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?


O Hayat Benim Komiser İsmail Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

O Hayat Benim Dizisi sezon finaline yaklaşırken diziden yine sevilen karakterler ayrılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Zeynep’i elinden aldıkları için Affan tarafından Sultan ve Ganimet Hanım darp edilmiş ve Efsun bunun hesabını sormak için Affan’a gidip ağzına geleni saymıştır. Affan da gururuna dokunan bu durum karşısında Efsun’un öldürülmesi emrini vermişti.O Hayat Benim Efsun Kurtulacak mıO Hayat Benim Komiser İsmail Öldü mü ? Diziden Ayrıldı mı?

Ancak Efsun ile Bahar sahilde yürürlerken Komser İsmail yanlarına gelmiş ve o esnada Affan’ın adamı uzaktan Efsun’u öldürmek için ateş etmiştir. Tabi Efsun’un yanında bulunan kahramanı İsmail komiser bunu farketmiş ve kurşunların önüne kendisini atmıştır. O Hayat Benim Komiser İsmail'in Cenaze töreniO Hayat Benim Komiser İsmail Neden Öldü? Diziden Diziden Neden Ayrıldı ?

Komiser İsmail çok sevdiği Efsun için kendi canından vaz geçmiş ve kendisini feda etmiştir. Kurşunlar Efsun’a değil İsmail Komisere gelmiştir. Oracıkta Efsun’un kollarında can veren İsmail komiser diziden ölerek ayrılmıştır.O Hayat Benim Efsun Öldü müO Hayat Benim Yeni Gelen Cinayet Büro Amiri Ömer Kim? O Hayat Benim Yeni Gelen Oyuncu

O Hayat Benim Komiser İsmail Ölüm Sahnesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

O Hayat Benim Komiser İsmail Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? (1 Yorum)