Ölene Kadar Dağhan Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Kariyeri


Ölene Kadar Dağhan Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu,

Atv’nin 2017 için hazırladığı en iddialı dizilerinden olan Ölene Kadar Dizisi oyuncuları netleşti. Başrollerinde Fahriye Evcen ve Engin Akyğrek’in rol aldığı Ölene Kadar Dizisinde Dağhan karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi Engin Akyürek’tir. Engin Akyürek 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 36 yaşındaki yakışıklı oyuncu 188cm boyunda ve 82 kg’dır.Dizide bir doktor rolü ile karşımıza çıkan Engin Akyürek Dağhan karakteri ile aşk yaşadığı kızın babası ile kavgalıdır. Sevdiği kızın babasının öldürülmesi üzerine cinayet üzerine kalır ve müebbet hapisle yargılanır. Bakalım Dağhan karakteri suçsuzluğunu nasıl ispat edecek? Avukatı rolündeki Fahriye Evcen ile aşk yaşayacak mı?

  Ölene Kadar Dağhan'ın Çocuğu Nerede? Ender Çocuğu Nereye Sakladı


Ölene Kadar Dağhan (Engin AKyürek) Kariyeri (Oynadığı Diziler)

Karapara Aşk ve Fatmagül’ün Suçu Ne dizilerinde ün kazandı. Ankara’da Dil Tarih ve coğrafya fakültesi Tarih bölümünü bitiren ünlü oyuncu Türkiye’nin Yıldızları isimli yetenek yarışamasında keşfedilmiş ve Yabancı Damat adlı dizide ilk rolünü almıştır.

  Ölene Kadar Dizisi Ne zaman ve hangi kanalda başlayacak?


Daha sonra Kader dizisinde Cevat karakterine can veren yakışıklı oyuncu ayrıca Krayılan dizisinde rol alırken ilk başrol deneyimini Bir Bulut Olsam Dizisinde yaşamıştır. Ancak asıl ün kazandığı dizi ise Kanal D ekranlarında izlenme rekorları kıran Beren Saat ile başrol oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde kazanmıştır. 

 Son olarak da yine Atv ekranlarında oldukça beğenilen Tuba Büyüküstün ile başrolü paylaştığı Kara Para Aşk dizisinde Komiser Ömer karakteri ile kariyerinin zirvesini yaşadı diyebiliriz. Bakalım doktor Dağhan karakteri ile Ölene Kadar dizisinde nasıl bir performans sergileycek?

  Ölene Kadar dizisi final mi yapacak? Ne zaman final yapacak?

Siz Engin Akyürek (Dağhan) karakteri ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizler de düşüncelerinizi aşağıda bizlere yorumlayabilirsiniz.

Ölene Kadar Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Ölene Kadar Dağhan (Engin AKyürek) Fotoğrafları

Ölene Kadar Dağhan (Engin AKyürek) Vidiosu

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ölene Kadar Dağhan Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Kariyeri (1 Yorum)