Paramparça 20 Haziranda 71.Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı


Paramparça 20 Haziranda Neler Olacak? Özeti

Paramparça Star Tv ekranlarında sevilerek izlenirken 20 Haziranda heyecan yine dorukta. Deniz’in Cansuya evlenme teklif etmiştir. Hazal hem bu teklifi,hem Rahmi Bey’in Ozan’ı hastaneye kapatan kişi olduğunu,hem de Cihan ile Ayşe’nin sevgili olduğunu öğrenmiştir. Hazal vakit kaybetmeden Cihan’a inat bir tek taş yüzük alır ve Özgür’ün yanına gider. Özgür ise Hazal’dan faydalanmak ister. Bakalım Özgür Hazal’ı öğrenince ne yapacak?

Dizi Haber Sitesi  Kara Perşembe olarak bilinen dünya ekonomik krizi hangi yıl başladı

Hazal vakit kaybetmeden Ozan’a olan biteni anlatır; Ozan da soluğu Ayşe’nin kliniğinde alır. Klinikte Harun’un adını duyan Ozan iyice şaşkına dönmüştür.Paramparça Hazal Denizin Cansuya evlenme teklif ettiğini öğrenirParamparça  Sezon Finalinde Neler Olacak? Ayşe Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Ozan Rahmi Beyin kendisini hastaneye kapattığını öğrenince öfkeyle hiisselerini satmıştır.Yıldırım Cihan’a olanı biteni anlatmıştır. Cihan hisselerin satıldığını duyunca öfkelenir ancak asıl öfkesi hisselerin Maide Hanım’a satıldığını öğrenince olacaktır.Harun Maide Hanım sayesinde Cihan’ın hisselerinin %10’unu almış ve Cihan’a daha fazla zarar verecektir.Cihan Candan’ı Ozan’dan uzak durması için kaçırtır ve göz dağı verir.Candan’a kendisi için çalışması karşılığında canını bağışladığını söyler ve Candan’ı bırakır. Bu sırada Dilara Amerika’dan döner ve Harun ile buluşur. Harun, bir kez daha Dilara’nın güvenini sarsar…Paramparça 20 Haziran

Dizi Haber Sitesi  Hayati ve Diğerleri Dizisinde Kimler Oynuyor Dizi Ne Zaman Başlayacak


Paramparça Yeni Bölümde Neler Olacak? Dilara Harun’dan ayrılacak mı?

Hazal Deniz’in Cansu’ya evlilik teklif ettiğini öğrenice çıldırmıştır. Elinde yüzük Özgür’ün kapısına giden Hazal, Özgür’ün eski kız arkadaşı Yeliz ile yaşadıklarından habersizdir. Öte yandan Özkan, Deniz’in kafesine gider. O anda büyük bir silahlı çatışma çıkar; herkes ateş altındadır. Deniz’in bunun karşılığını verecektir. Dilara Cihan’ın ve ailesinin başına gelenlerin Harun’dan dolayı öğrenince ve Harun’un Mahide Hanım ile arkasından iş çevirdiğini öğrenince Harun’dan ayrılacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Baba Candır Yayın Günü Neden Değişti? Neden Gün Değiştirdi?

Paramparça Cihan Hisselerin Hesabını sorar

Paramparça 71. Bölüm Sezon Finali FragmanıSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın