Paramparça 26 Eylülde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı, İp Uçları?


Paramparça 26 Eylülde Neler Olacak? Özeti

Paramparça Star Tv ekranlarında yeni sezon için oldukça iddialı bir giriş yapıyor. Dizinin sezon finalinde Maide Hanım ile Harun’un birlik olup, kendilerine tuzak kurduğuna inanan Dilara, Harun’u terk etmişti. Maide Hanım’ın arkasından iş çevirdiğini öğrenen Harun bunun hesabını sormaya gitmiş ancak eli boş dönmüştü.Her şeyi geride bırakmak isteyen Candan, Ozan’a yurtdışına kaçmayı teklif eder. Ama işler Candan’ın planladığı gibi gitmemiş ve Ozan yurt dışına kaçamamıştı.

Dizi Haber Sitesi  Paramparça 6 Haziran 69. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

26-eylul-paramparca-fragmaniYeliz’in hamilelik baskısından ve Hazal’ın evlenme ısrarcılığından bunalan Özgür, bir yandan da ölüm tehdidi altında kalmış, Özgür’ün evine yerleşmeye karar veren Hazal, Yeliz’in hamile olduğunu öğrenince kendisini kaybetmiştir. Özgür’e saldıran Hazal’ın elinde bıçakla Ayşe’yi yaralamış ve Ayşe ölerek diziden ayrlmıştır.

Dizi Haber Sitesi  Avşar Film'den Yeni Bir Dizi Geliyor-Kalbim Yangın Yeri Dizisi-Oyuncuları


Paramparça 26 Eylül İp Uçları?

Cihan ne kadar itiraz etse de Cansu Deniz’den ayrılamamış ve üstüne bir de evden kaçarak evlilik kararı almıştır. Tabi Nikah salonunda hiç ummadığı biri ile karşılaşır ve evlenemmişlerdir. Cansu’nun peşine düşen Rahmi Bey, yakın arkadaşı sandığı Çolak Burhan’ın gerçek kimliği ile yüzleşmiş, Çolak Burhan, Cihan’a kız kardeşinin ölümü ile ilgili yıllardır kendisinden saklanan gerçeği de açıklamıştır. Bakalım Yeni sezonda ne gibi gelişmeler yaşanacak? 26 Eylül Pazartesi akşamı 73. bölümde neler olacak?

paramparca-26-eylul-tuyolari

Dizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz 2 Kasımda Neden Yok Yayınlanmayacak mı? Ne Zaman Yayınlanacak?

Paramparça Özkan Ölecek Mi? Kurtulacak Mı? Diziden Ayrılacak Mı? Tıklayınız

paramparca-ozkan-diziden-ayrilacak-mi

Paramparça 26 Eylül FragmanıSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın