Şevkat Yerimdar Bora Kimdir? Gerçek Adı,Boyu, Kilosu, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler


Şevkat Yerimdar Bora Kimdir? Gerçek Adı,Boyu, Kilosu, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler

Yakışıklı ve havalıdır. Off road ralli pilotudur. Zengin aile çocuğudur. Turizm şirketi vardır. Doğa gezileri, rafting turları düzenler. Motorsiklet gezilerine çıkar. Eğlence ve keyif hayatı yaşar. Çapkın bir erkektir. Gizem’in ağabeyidir

Dizi Haber Sitesi  Kalp Atışı Dizisi Eylül Kim?Gerçek Adı, Boyu Kilosu, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler

sefkat-yerimdar-bora-kimdir-gercek-adiboyu-kilosu-sevgilisi-ve-oynadigi-diziler7Şevkat Yerimdar Bora (Barış Murat Yağcı) Kimdir? Gerçek Adı,Boyu, Kilosu, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler

1991 de İzmir Alaçatı’da dünya gelen yetenekli oyuncu üniversitede önce uluslararası ilişkiler daha sonra ise spor yönetimi okudu.10 yıl profesyonel basketbol oynadı.5 yıl önce bir sakatlanma vesilesiyle spora ara verdi.Daha sonra modellik yapmaya başladı.Şimdi ise oyunculukla hayatına devam ediyor.

Dizi Haber Sitesi  Şefkat Yerimdar Gizem Kimdir? Gerçek Adı,Boyu, Kilosu, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler


sefkat-yerimdar-bora-kimdir-gercek-adiboyu-kilosu-sevgilisi-ve-oynadigi-diziler9

Şevkat Yerimdar Bora (Barış Murat Yağcı) Oynadığı Diziler

Genç oyuncu “Kocamın Ailesi” dizisinde oynadığı “Akın” karakteriyle izleyiciyle buluştu ardından Kiralık Aşk” dizisin canlandıracağı “Eymen” karakteriyle gönüllere taht kurdu ve böylece Türkiye’nin yeni jönleri arasına girmeyi başardı.

Şevkat Yerimdar Bora (Barış Murat Yağcı) Fotoğraf ve VideosuDizi Haber Sitesi  Survivor 2017 Gönüllüler Takımı Ogeday Girişken Kim?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın