Sensiz Olmaz 25 Mayıs Çarşamba Sensiz Olmaz 38.Bölüm Özeti Fragmanı Rudra Tehlikede!!


Sensiz Olmaz 25 Mayıs Çarşamba

sensiz olmaz kapakKanal 7 de yayımlanan ve kısa zaman da hayranları oluşan hint dizisi Sensiz Olmaz da karısı ve ailesinin doğum günü süprizine  çok sevinen Rudra karısı alıp Jaypur’a gitmek için karısıyla beraber  yola çıkar.Rudra artık annesini affetmeye başlamıştır ve 20 yıl sonra ilk kez anne demiştir.Rudra ve Paro’nun hayatları tam yoluna girmişken gizli bir düşman ortaya çıkmıştır.Paro’nun ilk kocasının kardeşi,abisini ödüren Rudra dan ve ailesinden intikam almak istemektedir ve yollarını kesip onları öldürmek ister.Ancak Rudra bu kişinin yüzünü görememiştir.

Dizi Haber Sitesi  Kertenkele 11 Haziran 69. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

 

Sunehri ile yakınlık kurduktan sonra yüzbaşı kılığına girip eve yerleşen gizli düşman eline geçirdiği ilk fırsatta Rudra ve Paro’yu öldürüp abisinin intikamını almak isteyecektir.

paroooooSensiz Olmaz 38.Bölüm Özeti Fragmanı

sensiz olmaz 37  11Mohini ise Rudra ve Paroyla uğraşmaktan sıkılıp bu kez gelinini Mayitri ile oğlu Samratı ayırmaya karar verir.Kötü kaynana bu amacını gizli oyunlarla gerçekleştirme çabasındadır.

Dizi Haber Sitesi  Ben Söylerim Ceren Kim? Nereli? Ne İş Yapıyor?

Sunehri ile yakınlık kurduktan sonra yüzbaşı kılığına girip eve yerleşen gizli düşman eline geçirdiği ilk fırsatta Rudra ve Paro’yu öldürüp abisinin intikamını almak isteyecektir.

Rudra Tehlikede!!

Rudra ve Paro’nun hayatları tam yoluna girmişken gizli bir düşman ortaya çıkmıştır.Paro’nun ilk kocasının kardeşi,abisini ödüren Rudra dan ve ailesinden intikam almak istemektedir ve yollarını kesip onları öldürmek ister.Ancak Rudra bu kişinin yüzünü görememiştir.Sunehri ile yakınlık kurduktan sonra yüzbaşı kılığına girip eve yerleşen gizli düşman eline geçirdiği ilk fırsatta Rudra ve Paro’yu öldürüp abisinin intikamını almak isteyecektir.

Dizi Haber Sitesi  Adını Sen Koy 156. Bölüm Özeti

rudraaaaaaSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın