Seviyor Sevmiyor 13 kasım Ayça Kim? Gerçek Adı-Kariyeri


Seviyor Sevmiyor Ayça Kim? 

Mağazalar zinciri olan Haldun Bey’in biricik kızı Ayça Filamingo ile çalışmak ister. Tam bir moda tutkunu olan Ayça Flamingo da çalışmak için gelmiştir. Yazı işleri bölümünde çalışmayı isteyen Ayça bundan sonra Tuna ile birlikte aynı birimde çalışacaktır. Yiğit-Tuna ve Deniz cephesinde bir delik açacak olan Ayça Flamingo da işleri karıştıracak gibidir.seviyor-sevmiyor-13-kasim-ayca-kim-gercek-adi-kariyeri-2

  Seviyor Sevmiyor Dünya Kim?Gerçek adı Sevgilisi Oynadığı Diziler


Seviyor Sevmiyor Ayça Kimdir? Gerçek Adı Ne

Seviyor Sevmiyor dizisinde Ayça karakterini canlandıran oyuncu Sevil Uyar. Daha önce  Aşk Oyunu, Yalancı Romantik, Çılgın Dersane Kamp ve Aşk Yeniden gibi izleyicilerin gönüllerinde taht kurmuş yapımlarda oynayan Sevil Uyar, 2006 güzellik yarışmasında 1. Olduktan sonra yıldızı parlar ve kendisini oyunculuk yaparken bulur.

  Seviyor Sevmiyor 30 Ekim 16. Bölüme Yeni Giren Karakterler Kim?

seviyor-sevmiyor-aycanin-amaci-neBun sektörde bir çok proje de yer alan güzel oyuncu bir çok sinema filminde de rol almıştır. Çılgın Dershane Kampta ve Konak gibi sinema filmlerde oynayan oyuncu birçok reklam filminde de oynamıştır. Nesine.com, İsviçre Sigorta, Siemens, Algida Conetto gibi reklamlarda boy göstermiştir.

  Seviyor Sevmiyor 22 Haziran 2.Bölümde Neler Olacak? Yiğit İrem'e Aşık Mı Oluyor


seviyor-sevmiyor-aycanin-gercek-ismi-ne

Seviyor Sevmiyor Ayça (Sevil Uyar) Fotoğrafları

 

Seviyor Sevmiyor 13 kasım fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın