Seviyor Sevmiyor 14.Bölüm Fragman.Deniz İşten mi Kovuluyor?


Seviyor Sevmiyor 14.Bölüm Fragman.Deniz İşten mi Kovuluyor?

Gazi’nin kimliğini açıklaması ile ofisten bir kişinin işine son verilmesine karar verilir. Acaba bu kişi kim olacaktır? Son gelen ilk gider kaidesi mi işleyecektir?İrem’in parmağı bu işe değdi diye düşünürsek Denize yol görünüyor gibi.Yiğit’in böyle bi düşüncesi varsa Tuna da olabilir tabi.

  Seviyor Sevmiyor 20 Temmuz 5. bölümde Neler Olacak? Özet-İpuçları ve Fragmanı

seviyor-sevmiyor-14-bolum-fragman-deniz-isten-mi-kovuluyor7Seviyor Sevmiyor 14.Bölümde Neler Olacak? Deniz İşten Neden Kovuluyor?

Tuna herkesin içinde Deniz’le sevgili olduklarını açıklar. Bu açıklama herkese sürpriz olduğu gibi Deniz için de sürpriz olmuştur. Deniz ve Tuna bu duruma herkesi ikna etmeleri için sevgili gibi davranmak zorundadırlar. Yalnız ufak bir sorun vardır; İrem çok ikna olmuş gibi görünmemektedir. Deniz ve Tuna, İrem’i ikna etmek için türlü yollara başvuracaklar, kendilerini komik durumlara düşüreceklerdir. seviyor-sevmiyor-14-bolum-fragman-deniz-isten-mi-kovuluyor4

  Seviyor Sevmiyor Yiğit Her Şeyi Öğrendi- Yiğit Ne Yapacak? Denizi mi Yoksa İremi mi Seçecek?


Yiğit ise her şeyi İrem’e itiraf edecekken Deniz’in ısrarı üzerine vazgeçer. Ancak bu durum İrem için bir soru işareti olarak kalmıştır. Yiğit’in söyleyeceği şey, Deniz ve Tuna’nın aniden sevgili olmaları… Bütün bunlar İrem’in kafasını karıştırmaktadır.

Seviyor Sevmiyor 14.Bölüm Fragman 2 İzle

  Seviyor Sevmiyor 28 Ağustos Çalan Sana Yine Muhtacım gel Benim Baş Tacım Şarkısı Ve Sözleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın