Seviyor Sevmiyor Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor?


Seviyor Sevmiyor Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor?

Seviyor Sevmiyor Dizisi Atv ekranlarında yaz sezonu için hazırlanmış bir dizi olarak başladı. Dizinin tutması halinde 2016-2017 sezonunda da devam etmesi bekleniyordu. Ancak dizi beklediği ilgiyi göremedi. Özellikle de başrol oyuncusu sempatik oyuncu Deniz iken İrem karakteri güzelliğiyle başrolden daha çok ilgi gördü. Dizi sıradan bir romantik komedi ve aşk dizisi olunca sıradan bir ilgi görüyor. Dizinin reytinglerde yer edinememesi diziye erken final yapma kararı aldırıyor. Şimdilik resmi bir açıklama yapılmasa da önümüzdeki bölümlerde final yapması bekleniyor. Seviyor Sevmiyor OyuncularıSeviyor Sevmiyor Neden Erken Bitiyor? Neden Erken Final Yapıyor?

Seviyor Sevmiyor Atv’nin sevilen yaz dizisi olarak ekranlarda yerini aldı. Zaten yaz sezonu bittiğinde dizi sona erecekti. Eğer iyi bir reyting alsaydı yeni sezonda da  devam edecekti. Ancak acımasız dizi dünyasında tutunmak çok zor. Dizi sıradan hikayelerden çok olağan dışı bir hikaye ile ekranlara gelmemesi diziyi sıradanlaştırdı. İzleyici de zaten bu tip dizilerden sıkılmış olsa gerek reytingler düşük geldi. reytingler düşük olunca da reklam gelirleri de düşük oluyor. Doğal olarak dizi erken final yapıyor.Seviyor Sevmiyor ilk Bölüm Çalan şarkı

Seviyor Sevmiyor Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitecek? Seviyor Sevmiyor İrem İle Deniz'in söylediği şarkı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seviyor Sevmiyor Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor? (5 Yorum)

  1. Allah aşkına admin başlamamış dizi nasıl bitirilebiliyor. Bu nasıl bir kurgu, senaryo yazmada üstüne yok. Önce kertenkele adlı diziyi fazlasıyla başarılıyken yerden yere vuruyorsun sonra da başlamamış diziye final yaptırıyorsun atv ye bi garezin mi var hayırdır?

  2. Diziyi vermedikleri için seyretme imkanımız olmadı sabırsızlıkla 3 haftadır diziyi bekliyoruz final yapılmasını istemiyoruz. Çünkü gülmeye ihtiyacımız var ve bu dizi bizi güldürüyor.

  3. Hayır arkadaşım bu yazıyo yazacaksan konu hakkında detaylı araştıracaksın. Öyle kafandan sallayamazsın! Sen daha dizinin bir Kore dizisinden uyarlandığını bilmiyorsun herhalde. Ve ayrıca dizi 16 bölüm. 16. bölümüne kadar da verecek ve bu dediklerini sana teker teker yutturacak.