Şevkat Yerimdar Esin Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı ve Sevgilisi


Şevkat Yerimdar Esin Kimdir?

Yerli Sinemada en çok izlenen filmlerden birisi olan Şevkat Yerimdar Fox ekranlarında dizi olarak yeni sezonda karşımıza çıkıyor. Şevkat bir Anadolu delikanlısını canlandırır. Dizide Esin karakterine can veren güzel oyuncumuz da Şevkat’in hatırını kıramayacağı Cevdet Bey’in Paris’ten dönen kızıdır.

 

 

Cevdet Bey sözüne, mertliğine ve delikanlılığına güvendiği Şevkat’e en çok sevdiğini, kızı Esin’i emanet edecektir. Esin Şevkat için sadece bir emanet değildir. Şevkat’in kalbinin,aklının sahibi olacaktır. Hayatını Esin için adayan Şevkat’i Esin ile büyük bir sınav beklemektedir. Bakalım Şevkat ile Esin arasında neler yaşanacak?

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor 25 Eylül 11. Bölümde Neler olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

 

 sefket-yerimdar-esin-kim


Şevkat Yerimdar Esin Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı

Fox ekranlarının sevilen dizisi Şevkat Yerimdar’da cevdet Bey’in kızı Esin karakterine can veren oyuncumuzun gerçek adı Başak Parlak’tır. Başak Parlak 1988 İstanbul doğumludur. 170 boyunda ve 55 kg olan güzel oyuncumuz 28 yaşındadır ve birçok reklam filminde oynadıktan sonra Sır Kapısı ile başladığı dizi hayatına Acı Hayat, Emret Komutanım, Doktorlar, Fikrimin ince Gülü, Bugünün Saryalısı ve Bir Deniz Hikayesi gibi ünlü dizilerde rol almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Kördüğüm 2 Haziran da Çalan Aşk Dediğin Belkide Budur Şarkısı ve Sözleri


sefket-yerimdar-esin-kimdir

 

Şevkat Yerimdar Esin (Başak Parlak) Sevgilisi 

Başak Parlak son yeni sevgilisi ise Kemal Uçar’dır. İkili rüya gibi bir aşk yaşadıklarını bulduğu her an da dile getirmekten çekinmemektedir. Birbirlerini oldukça çok sevmektedirler. Onların mutluluğu bir çok ilişkiye örnek olabilecek niteliktedir. Çünkü ilişkileri hakkın da kusursuz ilerleyen nadir beraberliklerden biridir diyebiliriz. Fakat şu sıralar Başak Parlak eşinden ayrıldı gibi haberler gündemi meşgul etmektedir. Bu haberin aslı yoktur. Ünlü çift hala birliktedir. Uzunca da bir süre ayrılmayacak gibi gözükmektedir. Verdiğimiz bu haber onun genç aşıklarını bir hayli üzecektir. Fakat mutlu olmasını da istediklerini umuyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Nursel’in Evi Programı Yeni Formatı ve Yeni İsmi İle Ne Zaman Başlayacak?

sefket-yerimdar-esin

 

Şevkat Yerimdar Esin (Başak Parlak) Fotoğraf ve VideosuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın