Tatlı İntikam 10 Eylülde Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?


Tatlı İntikam 10 Eylül Var Mı Yok Mu?

Tatlı İntikam Dizisi Kanal D ekranlarında her Cumartesi sevilerek izlenmeye devam ediyor? Ancak zaman zaman çeşitli nedenlerle dizinin yeni bölümünün yayınlanmaması Tatlı İntikam Dizisi Final Mi Yapacak? Tatlı İntikam Bitti Mi? Tatlı İntikam Final Mi yaptı? sorularını akıllara getiriyor. Tatlı İntikam şimdi de 10 Eylül akşamı yeni bölüm yayınlamayacak. Yani 10 Eylül De Tatlı İntikam Dizisi yeni bölüm yok.Tatlı İntikam Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

  Tatlı İntikam 14 Mayıs 8. bölümde çalan şarkı ve sözleri Zakkum-Gidiyorum yolcu et


Tatlı İntikam 10 Eylülde Neden Yayınlanmıyor?

Tatlı intikam Daha önce de Ramazan Bayramı Tatili, 15 Temmuz Darbe girişimi gibi sebeplerden dolayı yeni bölüm yayınlamamıştı. Şimdi de 10 Eylül Cumartesi akşamı Kurban Bayramı Tatilinin 9 güne çıkartılması sebebiyle izleyicilerinin büyük bir bölümünün tatile çıkacağını düşünerek dizide kopukluk olmaması ve reytinglerinin daha da düşmemesi için yeni bölüm yayınlamayacak.

  Tatlı İntikam 18 Haziran 13. Bölümde Çalan Model- Ağlamam Zaman Aldı şarkısı ve sözleri


Tatlı İntikam 10 Eylülde Neden YokTatlı İntikam 10 Eylülde Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Peki Tatlı İntikam Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak. Tatlı İntikam dizisi yeni bölümünü 17 Eylül Cumartesi akşamı yine aynı saatinde 20:00 da ekranlara gelecek. Umarız bu verilen aralar diziye olan ilgiyi azaltıp finale götürmez. Sizce Tatlı İntikam’ın sürekli yeni bölümlere ara vermesi nasıl sonuçlar getirir?

  Tatlı İntikam 28.Bölüm Çalan Şarkı ve Sözleri:Tuna Kiremitçi-Bana Sebepsin

Tatlı İntikam 10 Eylülde Yeni Bölüm Var Mı

 

Tatlı İntikam Yeni Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın