Tatlı İntikam 24 Eylül 23.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları


Tatlı İntikam 24 Eylül 23.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları

Kanal D ekranlarında D Yapımın sunduğu başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan/Tankut), Can Nergis (Tolga), Büşra Develi (Rüzgar), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Zeyno Günenç (Süheyla), Hazal Türesan (Başak), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Çağrı Çıtanak (Bülent), ve Cemre Gümeli (Simay) gibi isimlerin yer aldığı romantik komedi tarzında izleyiciyi ekranlara kilitleyen bir dizi.

Dizi Haber Sitesi  İkinci Yabancı 2 Nisan Özeti.

tatli-intikam-ruzgar-kimdir-gercek-adi-ve-oynadigi-diziler1

 

Tatlı İntikam 24 Eylül 23.Bölüm Özet

Filiya’da Ceyda’nın çıkardığı yangın, Sinan ve Pelin’i alt üst eder. Pelin, başlarında bir uğursuzluk dolaştığını düşünmeye başlar. Sinan’la birliktelikleri bugüne kadar felaketten başka bir şey getirmemiştir. Zaten aileleri de birlikte olmalarından mutsuzdur. Bu yüzden Pelin’in aklı Sinan’la evlenme konusunda karışır. Sinan ise Filiya’nın şokunu atlatamamışken Pelin’in kapıldığı umutsuzlukla tam anlamıyla sarsılır.

Şimdi Sinan’ı zorlu bir sınav beklemektedir. Sinan, Filiya’yı eski günlere döndürebilecek midir? Peki bütün bunlar yaşanırken Rüzgar boş mu duracak, yoksa son kozunu oynayacak mıdır?

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Vasilyus Karekteri Kim? Gerçek Adı Ne? Boyu? Kilosu?

Tatlı İntikam 24 Eylül 23.Bölüm Fragman İzle

Tatlı İntikam 1 Eylül 23.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları ayrıntılar için TıklayınızSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tatlı İntikam 24 Eylül 23.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları (1 Yorum)