Tatlı İntikam 4. Bölümde Neler Olacak? Ceyda’nın Oynadığı Oyun Ortaya Çıkacak mı? 4. Bölüm Fragmanı


Tatlı İntikam 4. Bölümde Neler Olacak? Ceyda’nın Oynadığı Oyun Ortaya Çıkacak mı? 4. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin romantik komedi dizisi Tatlı Hayat her bölümde daha da  eğlenceli bir hal almaya başladı. Sosyal medya da olumlu  tepkiler alan dizi 3. bölüm de arkada bıraktı.

tatli-intikam-dizisi-ne-zaman-hangi-kanalda-hikayesi-oyuncu-kadrosu-2

Tolga ve Pelin Yeniden Başlayacak mı?

Tolga düğünde Pelin’i terk ettiği için hem Pelin’den hem de ailesinden büyük tepki almıştı. Ancak son bir atakla Pelin’in ailesi ile arayı düzeltmek isteyen Tolga aileyi içten fethetmek ister ve Pelin’in annesi ile diyaloğa geçer. Bir aile yemeği düzenleyen Tolga ve Süheyla hanım yemeğe Pelin’ide davet ederler. Ancak restoranda işler karışınca Pelin yemeğe gidemez. Rıza Bey Tolga’ya Pelin’i restorandan kurtarmasını ister. Tolga Pelin’le arayı düzeltecek mi? Pelin’in kalbini kazanacak mı?   Tatlı İntikam Sinan'ın Sırtındaki Kurşun Yarasının Hikayesi Ne? Sinan Vuruldu mu?

 

Sinan ve Pelin birbirlerine Aşık mı Olacak?

Pelin’in Sinan’ın kendisi affetmesi için yaptığı anlaşma gereği restoranda yardımcı olarak işe başlaması çiftin arasında yeni bir aşkın filizlenmesine sebep mi olacak? Pelin’in işi kendi işiymiş gibi sahiplenmesi Sinan’ın hoşuna gider. Sinan’ın işini kurtarması için verdiği mücadele Pelin’in de hoşuna gider ve Sinan’a yardım eder. Tabi bu esnada ikilinin birbirini yakın hissettirecek küçük dokunuşlar da gelir. Restoran içerisinde yaşananlar ikilinin birbirine küçükte olsa olumlu şeyler hissetmelerine sebep olur.

  Tatlı İntikam Pelin'in okuduğu,söylediği şiir? Pelin ''ADAM'' Şiiri

Pelin ve Sinan Birbirlerine Aşık mı Olacak? Sinan Pelin’i affedebilecek mi?

Tatlı İntikam 4. bölüm Fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın