Tatlı İntikam Dizisi 13 Ağustos 19. Bölümde neler olacak?


Tatlı İntikam Dizisi 13 Ağustos 19. Bölümde neler olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

tatli-intikam-ruzgar-kimdir-gercek-adi-ve-oynadigi-diziler1Tatlı İntikam Dizisi 19. Bölümde Neler Olacak

Tatlı İntikam dizisinin merakla beklenen 19. bölümü çok yakında ekranlarda olacak.Heyecan dolu her bölümüyle gündemden düşmeyen Tatlı İntikam dizisi 19 bölümünde de seyirciyi ekran başına kilitleyecek mi merak konusu. 

Tatlı İntikam Dizisi 19. Bölüm Özet

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi  Tatlı İntikam yeni bölümüyle seyirciyle buluşuyor.Pelinin dikkatinden kaçmayan ayrıntılar yine rüzgar üzerine şüpheleri çekmeyi başardı.Pelin kendini kaçıran kişilerin Rüzgar la ilişkisi olduğunu düşünüyor. Ayrıca Pelin’in muaynehanesini sattığını öğrenen Sinan bunu neden sattığını sorunca Pelin de yalan konuşarak ailesinin paraya ihtiyacı olduğunu smyledi. Tabi Pelin restoranın borcu için satmıştı. Bakalım Sinan Pelin’in Muaynehanesini Restoranın borcu için sattığını öğrenince ne yapacak?

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor Yiğit Asistan Deniz'e Aşık mı Oluyor? Deniz-Yiğit Aşkı Başlıyor mu?

Pelin kendisini kaçıranın Rüzgar olduğundan şüphelenir fakat Sinan’ı bu konuda ikna etmek  çok zordur. Sinan, Rüzgar’ın böyle bir şey yapmasına ihtimal bile vermiyordur. Sinan’ın her zaman Rüzgar’a olan bu sarsılmaz inancı Pelin ile arasının açılmasına neden olur. Sinan, Pelin’in gönlünü almaya çalışırken Pelin her adımda biraz daha Rüzgar’dan emin olmaya başlar. Rüzgar evlilik oyununu abartmış Sinan’dan habersiz restorant da düğün organize etmiş ve Sinan kendisini düğünün ortasında bulmuştur. Bu durumu öğrenen Pelin düğünü basar. Bakalım Pelin Düğünü Nasıl Basacak? Sinan Bu evlilik oyunundan nasıl kurtulacak?

Dizi Haber Sitesi  Bana Sevmeyi Anlat Başrol Kadın Oyuncusu Kim? Gerçek İsmi Ne ve Oynadığı Diziler

Kanal D nin ses getiren dizisi Tatlı İntikam 13 Ağustos ta 19. bölümüyle Cumartesi akşamı 20.00 kanal D de.Ayrıntıları buradan takip edebilirsiniz.

Tatlı İntikam Dizisi 19.Bölüm Fragman

 

 

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın