Yıldızların Altında Zeynep (Zeyno) Kim? Gerçek Adı-Hayatı


Yıldızların Altında Zeynep (Zeyno) Kim? Gerçek Adı ve Hayatı

Yıldızların Altında dizisi Yeni sezon için hazırlanırken dizinin oyuncuları ve rolleri de netleşmeye başladı. Dizide başrol oyuncusu Aras karakterine can veren Berk Cankat’ın annesi Zeynep (Zeyno) rolünü oynayan Canan Ergüder bir çok dizi ve filmden tanıdığımız bir oyuncu. 1977 İStanbul doğumlu olan güzel oyuncu 173 boyunda ve 56 kg’dır.

yildizlarin-altinda-zeynep-zeyno-kim-gercek-adi-hayati

Yıldızların Altında Zeynep (Zeyno) “Canan Ergüder” in Oynadığı Diziler

Dizide Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran’ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır. Dizi hayatına ilk olarak 2007 de Bıçak Sırtı dizisi ile başlamış olsa da özellikle de Behzat Ç dizisindeki savcı rolü ile hafızalara kazındı. Ayrıca Atlılar, Galip Derviş ve Güllerin Savaşı dizilerinde rol almıştır.Yıldızların Altında Zeynep (Zeyno) “Canan Ergüder” in Sevgilisi

İsmi bir çok kişi ile anılan güzel oyuncu son olarak Güllerin Savaşı dizisindeki rol arkadaşı Kenan Ece ile aşk yaşamaya başlamış. Hatta dizi bittiğinde aşkları da bitti gibi dedikodular çıksa da daha sonra Canan Ergüder ayrıldığı iddialarını yalanladı ve ilişkilerinin devam ettiğini söyledi.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın