Yüksek Sosyete 1 Eylül 12.Bölümde Neler Olacak? Özeti-Fragmanı ve İpuçları


Yüksek Sosyete 1 Eylül 12.Bölümde Neler Olacak? Özeti-Fragmanı ve İpuçlarıYüksek Sosyete 1 Eylül 12.Bölümde Neler Olacak-Özeti-Fragmanı ve İpuçları3

Yüksek Sosyete star tv ekranlarında her perşembe saat 20.00 da ekranlara gelen ve seyirciyi ekrana kilitleyen bir dizi.Genç ve yetenekli oyuncu kadrosuyla gönüllere taht kuran dizi her bölümüyle heyecanlı dakikalar yaşatıyor.

  Yüksek Sosyete 8 Eylül 13.Bölümde Neler Olacak? Özeti-Fragmanı ve İpuçları


Yüksek Sosyete 1 Eylül 12.Bölüm Özet

Kerem’in Cansu’ya gerçekleri itiraf etmesini engellemeye çalışan Mert, talihsiz bir kaza geçirir. Mert yaşam ve ölüm arasında, Kerem vicdan azabıyla, Ece kaybetme korkusuyla boğuşurken aşk, tüm bunların üstesinden gelebilecek mi?

Kerem ve Cansu’nun uzun zamandır bekledikleri an gelir, kimseden saklanmadan ilk randevularına çıkarlar. Ancak o gece de onları, unutulmaz anlar ve büyük itiraflar bekler.Yüksek Sosyete 1 Eylül 12.Bölümde Neler Olacak-Özeti-Fragmanı ve İpuçları2

  Yüksek Sosyete 1 Eylül 12.Bölümde Çalan Şarkı ve Sözleri-Ayşegül Aldinç-Durum Leyla


Diğer yandan Levent ise Süreyya’yı daha önce hiç görmediği bir dünya ile tanıştırır. Bu yeni dünya Süreyya’ya unuttuğu cesaretini hatırlatır.Heyecanlı bölümlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz bizi buradan takip edebilirsiniz.Yüksek Sosyete 1 Eylül 12.Bölüm Fragman(Güncellenecektir)

  Yüksek Sosyete 22 Eylül Çalan Şarkı; Cem Adrian Beni Böyle Bırakma
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın