Yüksek Sosyete 6 Ekim Fragmanı.15. Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Yüksek Sosyete 6 Ekim Fragmanı.15. Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Star TV de ekranlara gelen yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yaptığı usta oyunculardan kadrosunda Hazar Ergüçlü (Cansu Koran), Engin Öztürk (Kerem Özkan), Ozan Dolunay (Mert Çalhan), Meriç Aral (Ece), Zuhal Olcay (Süreyya Koran), Aliye Uzunatağan (Bedia Çalhan), Hakkı Ergök (Metin Koran), Hülya Gülşen Irmak (Ayşen Özkan), Taner Barlas (Yılmaz Özkan), Ceyda Tepeliler (Işıl)’in bulunduğu harika bir yapımyuksek-sosyete-6-ekim-fragmani-15-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari7Yüksek Sosyete 6 Ekimde Kerem Sude’yi mi seçecek, Cansu’yu mu?

Ayrılık acısı yaşayan Cansu, kendini anlatmak istese de, Kerem onu asla dinlemez. Sürpriz bir şekilde çıkıp gelen Sude ise ikili arasındaki dengeleri değiştirir.

yuksek-sosyete-6-ekim-fragmani-15-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari2Kerem’i tamamen kaybedeceğini düşünen Cansu, Sude’nin de gelmesiyle iyice köşeye sıkışır. Diğer yandan yönetim kurulu için çalışan Mert’in imdadına yine Ece koşar. Ama birbirlerini hakkında öğrendikleri  ikisinin arasındaki uçurumu daha da belirginleştirir. Bu sırada; Metin’in tekrar Süreyya’yı kazanmaya çabalarını gören Levent, Süreyya’yı cevabı zor bir soruyla karşı karşıya bırakır.Yüksek Sosyete 6 Ekim 15.Bölüm Fragman İzle(Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın