Zuhal Topal 5 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?


Zuhal Topal 5 Ocak Var Mı Yok Mu

Ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, Star ekranlarında gelin ve damat adaylarını bir araya getiriyor ve mutlu sona kavuşmalarına öncülük ediyor. Gerçek hikayelere, gerçek duygulara, gerçek heyecanlara ve adayların mutlu bir yuva kurmaları yolundaki ilk adımlarına tanık olacağımız Zuhal Topal’la hafta içi her gün Star ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Ancak programın bu hafta yayınlanmaması akıllarda programın kaldırıldığı yönünde bir algının oluşmasına neden oldu.

Zuhal Topal 5 Ocak Neden Yok, Neden Yayınlanmıyor

Programın yayınlanmamasının nedeni elbette yayından kaldırıldığı değil. Program emsal yayınlarla yaptıkları bir anlaşma gereği bu hafta yayınlanmama kararı aldı. Esra Erol ve Seda Sayan’la yapılan anlaşma gereği program bu hafta yayınlanmayacak. Program 2-6 Ocak tarihleri arasında yayınlanmama kararı aldı.Zuhal Topal 5 Ocak Final Mi Yaptı, Yayından Mı Kaldırıldı

Program yayından kaldırılmadı. Şuan için bu şekilde bir gelişme yok. Sevilen evlendirme programı önümüzdeki hafta tekrar Star Tv ekranlarında olmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal 5 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? (1 Yorum)