Survivor 07 Mayıs Pazar 2. Dokulnulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

0
4
Dokunulmazlık oyunu - Dizihabersitesi.com

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

TV8 ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Acun Medyanın üstelendiği fenomen yarışma programı SURVİVOR’da bu akşam bu haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. 06 Mayıs 2017 Cumartesi oynanan 1. dokunulmazlık oyununu sitemizde saatler önce duyurduğumuz gibi Ünlüler Takımı kazanmıştı.
Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlığı  Anıl kazandı. Eleme konseyinde 4 oy Tuğçe 3 oyda Berna Keklikler çıkınca ilk aday son haftalarda baya bir tartışmada başrol oynayan ve halk tarafından tepki toplayan TUĞÇE olmuş; Bireysel dokunulmazlığı kazanan Anıl ise Ogeday’ın ismini söyleyerek bir çok izleyicinin arzuladığı potayı oluşturmuş oldu. Anıl’ın Ogeday’ın ismini söylemesi Ogeday tarafından aşırı bir tepki ile karşılanırken  Konsey sonrası Adada baya bir tartışmaya yaşanmıştı.

Survivor 07 Mayıs Pazar 2. Dokulnulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Dokunulmazlık oyunu – Dizihabersitesi.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugün akşam yani 07 Mayıs 2017 Pazar akşamı ekranlara gelecek olan 2. Dokunulmazlık oyununun ilk raundu bugün yayınlandı. İlk sayı Ünlülerin hanesine işledi.

[kirmizibuton]Aldığımız tüyolara göre bu akşamın Dokunulmazlık Oyunu Galibi Ünlüler Takımı Oldu. Ünlüler Takımını Tebrik Ederiz.[/kirmizibuton]

[kirmizibuton]6 Mayıs 2017 Cumartesi Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?[/kirmizibuton]