07 Nisan 2017 Survivor Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

0

06 Nisan 2017 Survivor ödül oyunu

06 Nisan 2017 Survivor ödül oyunu dün gece ekranlarımıza gelmişti. Ödül oyununu sürpriz bir şekilde Ünlüler Takımı kazandı ve makarna ile yanında kola ile birleşme partisi öncesinde aparatif olarak karnını doyurmuş oldu. İlk turu Ünlüler aldı. İkinci turda Gönüllüler oyuna güzel bir şekilde asılarak 2. turu almayı başarınca sonuç final turuna kaldı. Final turunda zafer Ünlüler takımın oldu.

07 Nisan 2017 Survivor Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

07 Nisan 2017 Survivor Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

07 Nisan 2017 Survivor Ödül Oyununu bugün akşam ekranlara gelecek. Ünlüler karınları dünkü oyunda doyduğu ve biraz da olsa güç topladıkları için iddialı çıkacaklardır. Gönüllüler takımı ise dün kaybettikleri oyunun rövanşını almak istiyorlar.

Ödül oyununda güzel bir parkur yarışmacıları bekliyor. Bugünkü parkurda hız gerektiren bir parkurun yanında, getirdikleri topları mancınık kullanarak sepetlere sokmaya çalışacaklar. Yayınlanan fragmanında ilk oyuna her iki takımın bizce en hızlı oyuncuları olan Ünlüler takımından  Furkan ve Gönüllüler Takımından Anıl yarışıyor. İlk turda Anılın topu almayı unutması sonucu vakit kaybetmesini fırsat bilen Furkan parkuru önde bitiriyor. Atışlarda iki isabetli atışı tamamlayarak oyunu kazanan taraf Ünlüler takımından Furkan oluyor.

07 Nisan 2017 Survivor Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

Bu gece yayınlanacak olan Survivor ödül oyunu ile ilgili gelişmeleri, kazanan takımı ve adada yaşananları bilgiler geldikçe sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin…

Aldığımız haberlere göre bu akşam ödülü kazanan ünlüler takımı oluyormuş. Izlemeye devam edin…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here