1 Nisan 2017 Survivor Dokunulmazlık Oyununu. Oyunu kim Kazanacak? Bireysel Dokunulmazlık Kimin Oldu?Potaya Giren İsimler kimler Olacak?

0
59
1 Nisan 2017 Dokunulmazlık

1 Nisan 2017 Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazanacak?

Birleşme Partisine bir hafta kala Survivor adasında kritik 2 dokunulmazlık oyunu oynanacak. Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı birleşme partisi öncesinde kendi takımlarından birinin adaya veda etmemesi için bütün güçlerini ortaya koyacaklar. Geçen hafta dokunulmazlık oyunlarını sakatlıklara rağmen galibiyetle bitiren Ünlüler Takımı bu hafta da galibiyet elde edip aralarından birini göndermeden birleşmeye güçlü girmek istiyor. Gönüllüler takımı ise geçen hafta kaybettikleri dokunulmazlık oyunu sonucu Survivor’a sonradan katılan Bulut’a veda etmek zorunda kalmışlardı. Bu hafta ise Dokunulmazlık oyununu kazanarak aralarından birinin daha gitmesine engel olmaya çalışacaklar.

1 Nisan 2017 Dokunulmazlık

Dokunulmazlık Oyunu

Bu hafta oynacak olan ilk dokunulmazlık oyununda yarışmacıları zor bir parkur bekliyor. 1 Nisan 2017 Cumartesi günü oynanacak dokunulmazlık oyununda ilk olarak havuz etabı, sonrasında engelleri aşarak hedefleri vurmaları gerekiyor. Her ne kadar havuz oyunlarında Ünlüler takımının daha başarılı olduğu bilinse de; Gönüllüler takımının hem hız hem engel parkurunda ünlüleri zorlayacağını düşünmekteyiz. Sonuçları belirleyen en önemli etken gene parkurun sonuna yorgun olarak gelen yarışmacıların başarılı atışları olacaktır.

 

1 Nisan 2017 Survivor Dokunulmazlık

1 Nisan 2017 Survivor Dokunulmazlık Oyununu. Oyunu kim Kazanacak? Bireysel Dokunulmazlık Kimin Oldu?Potaya Giren İsimler kimler Olacak?

[kirmizibuton]

 BİREYSEL DOKUNULMAZLIK

KAZANAN İSİM İÇİN TIKLAYINIZ

[/kirmizibuton]

Serhat Akın ile Ogeday’ın Tartışması

Sakatlığından dolayı Dominik Cumhuriyetinde geçirdiği operasyon sonucu oyunlara ara veren Serhat bugün kendi isteği ile oyuna katılıyor. Serhatın operasyon sonucu parkurda nasıl bir başarı sağlayacağı elbette merak konusu. Ogeday’ın yarıştığı parkur sonrası yaptığı hareket Serhat’ı kızdırıyor. Ogeday’a hitaben “İşaret yapma devam et yoluna” diyen Serhat AKIN’a karşılık Ogeday “Abi seninle mi konuşuyorum” diye karşılık veriyor.

1 Nisan 2017 gecesi Survivor ekranlarında gergin ve heyecanlı bir yayın bizleri bekliyor…

Survivor 1 Nisan Fragmanı

1 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler KAzandı.