11 Aralık Kısmetse Olur Neden Yok Neden Yayınlanmıyor?

0
28

11 Aralık Kısmetse Olur Neden Yok Neden Yayınlanmıyor?

Kanal D ekranlarının sevilen programlarından Kısmetse Olur da bu hafta heyecanla beklenen sahneler olacağı gelen haberler arasında.Programın fanlarının özellikle beklediği haftanın birincileri  ve eve gelen yeni adayın ve gidecek adayın belirlendiği Kısmetse Olur bu pazar yayınlanmayacak.Peki neden yayınlanmayacak? Yayından mı kaldırıldı? Cevabı sizler için haberimizde.11-aralik-kismetse-olur-neden-yok-neden-yayinlanmiyor

11 Aralık Kısmetse Olur Neden Yok Neden Yayınlanmıyor?

Memleketimizde Bursaspor,Vodafone Arena yakınlarında yaşanan hain terör saldırısı sonucunda şehitlerimizin olması tüm ülkeyi yasa boğdu.Son gelen açıklamalara göre emniyet güçlerine karşı yapılan terör saldırısı sonucunda 30’u Polis 38 kişinin şehit olduğu çok sayıda yaralının olduğu söylendi.

11-aralik-kismetse-olur-neden-yok-neden-yayinlanmiyor4

 

Son yapılan açıklamalara göre İstanbul’daki bombalı saldırılar nedeniyle bir gün süreyle milli yas ilân edildiği açıklandı.Tüm ülkede bütün bayraklar yarıya çekilecek.

11-aralik-kismetse-olur-neden-yok-neden-yayinlanmiyor2

 

 

Aynı zamanda Kısmetse Olur bu gece nin Mevlid Kandili Olması dolayısıyla da yerine başka programın koyulması sebebiyle de  yayından çıkarıldı.Bu gecenin anlam ve önemine binaen tüm dular da şehit olan kardeşlerimizi de unutmayarak yaralı kardeşlerimize de acil şifalar dileriz.

Hain terör saldırısı dolayısı ile 11 Aralıkta yayınlanmayan program hangileri? < için tıklayınız