11 Mart Bir Hülya Avşar Sohbeti Yeni Konuğu Kim? Kariyeri? Yaşı

0
32

Star Tv ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan Bir Hülya Avşar Sohbeti her hafta konuk ettiği isimlerle güzel sohbetler ediyor ve ünlü isimlerin bilinmeyen yönlerini izleyiciyle buluşturuyor. İlk olarak Acun Ilıcalı’yı konuk eden Hülya Avşar ikinci olarak Esra Dermancıoğlu’yu konuk etmiş keyifli bir sohbetle izleyicinin karşısına çıkmıştı.

11 Mart Bir Hülya Avşar Sohbeti Yeni Konuğu Kim? Kariyeri? Yaşı

Bir Hülya Avşar Sohbeti 11 Mart 3. konuğu ise genç yaşına rağmen müzik dünyasında önemli bir mesafe katetmiş bir isim Aleyna Tilki. 2000 yılında Konya doğumlu olan sanatçı 17 yaşında. Annesi Of’lu babası Konyalı. İlk olarak Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmasıyla tanındı. Ağustos 2016 yılında aranjör Emrah Karaduman’ın Cevapsız Çınlama adlı sıngle’de vokal olarak yer aldı. Bu klibi Youtube de yayınlandı ve 250 milyon izlendi.

11 Mart Bir Hülya Avşar Sohbeti Yeni Konuğu Kim? Kariyeri? Yaşı

Aleyna Tilki özellikle küçük yaşlarda içkili mekanlarda şarkı söylemesi geniş çevrelerce tepki aldı. Ayrıca şarkı söylediği mekana ses bombası atıldı. İstanbul Maltepe de yaşayan sanatçı bir röportajında 3 yaşından itibaren müzikle ilgilendiğini 8 yaşına kadar psikolog olmak istediğini 8 yaşında bir kanalda şarkı söyleyince yaşça büyük insanların kendisini alkışladığını görünce dünya starı olmaya karar verdiğini söyler.

Bir Hülya Avşar Sohbeti Aleyna Tilki

https://www.youtube.com/watch?v=ShDV9I5rKKQ

Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama