12 Mart Survivor 2017 İlhan Mansız Kimin İsmini Söyledi? Elenme Adayları Kim Oldu?

0

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 oyunlar çekişmeli sahnelere neden oluyor. İlk Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Ünlüler Takımı 2. Dokunulmazlık Oyununu da kaybetti. İlk Dokunulmazlık Oyunu sonrasında Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Sedat Adem ismini vermiş, Ada Konseyinden ise Şahika ismi çıkmıştı. İkinci Dokunulmazlığı kaybeden Ünlülerde hangi isimlerin Ada Konseyinde ismi çıkacak merak konusu oldu.

Dokunulmazlık Oyunlarını kaybeden Ünlüler Takımı darmadağın olurken tartışmalar da beraberinde geldi. Best Of öncesi Fatih ve İlhan arasında ciddi bir kavga yaşandı. Fatih İlhan’a kendisine bağırmaması için uyarırken İlhan ise 1,2 kişi ile bu oyunların kazanılmayacağını takım halinde oyunlara konsantre olunması gerektiğini söyledi. Gönüllüler Takımı ise özellikle Best Of’ta gösterdikleri performansı ile adeta kendilerine geldiler. Gökhan geldikten sonraki oyunu da kazanmış oldular.

12 Mart Survivor 2017 İlhan Mansız Kimin İsmini Söyledi? Elenme Adayları Kim Oldu?

Ünlüler oyun alanındaki tartışmalarını oyun sonrasına da taşıdılar ve Şahika ile İlhan ve arkadaşları arasında tartışma yaşandı. Furkan kendisi de oyun kaybetmesine rağmen en çok bağıran o oldu. İlk elenme adayları Adem ve Şahika olmuştu. Ada Konseyinden Fatih isminin çıkacağını düşünürsek Bireysel Dokunulmazlığı kazanan ilhan ve arkadaşları olursa Sabriye ismini yazacaklardır. Dolayısıyla Adem, Sabriye Şahika ve Fatih elenme adayı olabilir. Dokunulmazlık sonrası Bireysel Dokunulmazlık Oyunu oynandı. Bireysel Dokunulmazlık sonrası Dokunulmaz olan İlhan Mansız Sabriye veya Fatih ismini söyleyecek. ilhan şaşırtmaca yaparak Pınar ismini söyledi.

Survvior 2017 7 Mart Adaya Veda Eden İsim!

https://www.youtube.com/watch?v=76XfGZ709Ak

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here