14 Mart Survivor İlhan Mansız – Çılgın Sedat Neden Tartıştı? Kim Haklı?

0

Bu sene Survivor 2017 de tartışmalar ve kavgalar eksik olmadı. Özellikle Ünlüler Adasında İlhan, Adem, Furkan, Sabriye, Tarık, Serhat, Fatih her tartışmanın içindeler. Ya kavga ediyorlar ya da tartışıyorlar. Bunun nedenleri arasında açlık, hırs, lider olma isteği, ben haklıyım, oyunlarda performansların iyi olmaması gibi nedenler gösterilebilir. 14 Mart 40 bölümde de bu isimlerden İlhan ve Sedat ciddi bir tartışmanın içinde buldular kendilerini.

İlhan ve Sedat Neden Tartıştı? Kim Haklı?

İkilinin kavgasının nedenine gelince Sedat sembol oyununda kaybetmesini İlhan’a bağlaması nedeniyle ikili arasında tartışma yaşandı. bu tartışmaya bir gün önce İlhanla kavga eden Fatih de dahil oldu. İlhan ile Sedat bir birlerine fiziksel olarak bayağı yanaştı ancak herhangi bir temas olmadı.

14 Mart Survivor İlhan Mansız - Çılgın Sedat Neden Tartıştı? Kim Haklı?

İlhan bazı kişilerin kaostan fayda sağladığını iddia etti. Sedat ise bedeli buradan gitmek de olsa bundan sonra görüşürüz demesiyle ilerde ikili arasında kavgaların devam edeceği sinyalini verdi. İlhan kendilerini bu şekilde adada kalacaklarını düşünüyorlar derken, Sedat ise herkese artislik yapıyorsun biraz çuvaldızı kendine batır yoksa o çuvaldız bundan sonra sana sürekli batacak derken çuvaldız ile kendisini ifade etti. Yani bundan sonra görüşürüz en ufak bir harekette karşında beni bulacaksın demek istedi. Bu ikili kendine göre haklı.

14 Mart Survivor İlhan Mansız - Çılgın Sedat Neden Tartıştı? Kim Haklı?

Bu ikili arasında ilerleyen günlerde ciddi kavgalara şahit olabiliriz. Sedat gemileri yaktı. Bakalım bu iş nereye varacak? Sizce bu ikili arasında kim haklı? Bu ikili arasında ilerleyen günlerde kavga yüzünden bir diskalifiye bekliyor musunuz? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

14 Mart İlhan ve Sedat Tartışması Videosu!

https://www.youtube.com/watch?v=6mGkRftST6I

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here