16 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir Hangi Çift Elendi? Evden Kim Ayrılacak?

2

16 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir Evden Kim Ayrıldı?

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün Şule Zeybek sunumuyla oldukça eğlenceli oldukça renkli dakikalar ve kıyasıya yarışmalar yapılmaya devam ediyor. Bu hafta Kurban Bayramı haftası olması hasebiyle farklı bir yarışma, bayram boyunca hergün farklı bir eğlence yaşandı. Hergün için ünlü bir konuk eve misafir olurken son olarak Perşembe günü de Ece Seçkin evin konuğuydu. Ancak eğlence de olsa bayram da olsa netice de bir çiftimiz eve veda etmek zorundaydı ve perşembe günü yapılan yarışma sonucu eleme potasına 2 çiftimiz girdi. Esra-Kayhan çifti ile Tuğba-Hakan çifti eleme potasına girmişti.

ben-bilmem-esim-bilir-evi-yeni-kurallari-neler

16 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir Hangi Çift Elendi?

Hafta boyunca yapılan yarışmalarda final bileti alamayan ve son olarak 15 Eylül Perşembe günü eleme potasına giren iki çiftimiz arasından Cuma günü yapılan oylama ile bir çiftimiz eve veda edecek. Sizce 16 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir Hangi Çift Elenecek? 16 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir Hangi Çift Gidecek?

ben-bilmem-esim-bilir-30-ekimde-arabi-hangi-cift-kazanacak

 

16 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir Kim elenecek? Ben Bilmem Eşim Bilir  16 Eylülde Kim gidecek? Kayhan ve Esra çifti zaten 2 kez araba almışlardı. Ancak Hakan ve Tuğba çifti 7 haftadır geldikleri günden beri eve huzur vermemiş ve tüm yarışmacılar Hakan-Tuğba çiftinin evden gitmesini istedi ve 4 çiftin de oyunu alarak Hakan-Tuğba çifti evden gitti ve Ben Bilmem Eşim Bili Evine Veda etti.

 

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylülde Evden Kim Gitti?

https://www.youtube.com/watch?v=_7glZcy2JBY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here