17 Mart Arka Sokaklar Tunç (Kerimhan Duman) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkacak mı?

0
10

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Arka Sokaklarda olaylar durmak bilmiyor. Malik doğudaki iş adamlarından haraç almak ister. Bunlardan birisi de Seyfi’dir. Seyfi ekibe tanıdık gelir ve polisten habersiz iş yapmaması söylenir. Tüm bunlara rağmen Seyfi kimseyi dinlemez ve kendi işini kendi halleder.

Örgütten kaçan Esma pişman olmuş ve yeni çıkmıştır. Malik Esma’nın peşine düşer. Ancak kendi adamı Yaser ile Ezma arasında çözülmeyen bir mesele vardır. Malikte işin içindedir. Rıza Baba ve ekibi tüm hücreleri çökertirken Malik bu duruma sinirlenir ve en büyük kozunu oynayacaktır.

Arka Sokaklar Tunç (Kerimhan Duman) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkacak mı?

Dizi de Mesut’un oğlu rolünde oynayan Tunç Malik’in adamları tarafından kaçırılır ve Mesut’a tuzak kurulur. Tunç’u bir plastik çöp kutusuna koyan malik bayıltarak bir uçurumdan araba ile atar.

17 Mart Arka Sokaklar Tunç (Kerimhan Duman) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkacak mı?

İzleyicinin bu durum karşısında Tunç o plastik varilin içinde mi? Tunç ölecek mi soruları aklına gelir. Bununla ilgili bir bilgi gelmedi ancak Tunç’un dizi de ölmeyeceğini düşünüyoruz. Mesut evladını kurtaracaktır. Eğer kişisel bir neden yoksa Tunç dizi de oynamaya devam edecek. Çocukluğundan beri Arka Sokaklarda oynayan Kerimhan Duman bir kaç sezon daha oynayıp dizi de babası ile beraber aynı ekipte çalışacağını düşünüyorum. Sizce Tunç dizi de devam etmeli mi? Babası ile aynı ekipte olabilir mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz, bizimle paylaşabilirsiniz.

Arka Sokaklar 433. bölüm Fragmanı!