2 Mart Survivor 2017 Ceza Oyunu Kim Kazanacak? Ceza Ne Olacak?

0

Tv 8 ekranlarında yayınlanan zorlu yarışması Survivor 2017 de Ödül Oyunu, Dokunulmazlık Oyunu derken yeni bir oyun daha Survivor tarihine yeni bir oyun daha eklendi. Bu oyun Ceza Oyunu olurken Ceza oyunu ile birlikte yeni kurallar da Survivor 2017 ye dahil olmuş oldu.

Ceza Oyununu kaybeden takım elinde bulunan veya gelecekte kazanacağı bir şeyi kaybedecekti. İlk ceza baraka kaybı oldu. Oyunu ise Ünlüler Takımı kaybetti. Ünlüler 1 hafta barakasız kaldı ve sıkıntı içine girdiler. Şimdi merak edilen durum ise Mart Survivor 2017 Ceza Oyununu kim kaybedecek? Cezası ne olacak? Tüm bu sorulara cevapları bu sayfada bulmaya çalışacağız.

2 Mart Survivor 2017 Ceza Oyunu Kim Kazanacak? Ceza Ne Olacak?

 Mart Ceza Oyununu Kim Kaybedecek? Ceza Ne Olacak?

Survivor 2017 de henüz oyun oynanmadı. Ancak bizim bazı değerlendirmelerimiz olacak. Bunlardan birisi geçen hafta Barakasını kaybeden ünlülerin bu hafta bu oyuna daha konsantre gelecekleri şeklinde. Ada konseyinde Ünlülerden Fatih’in veya Sabriye’nin elenmesi olursa Ünlülerin şansının biraz daha yükseleceğini düşünüyoruz. Zira Sabriye son zamanlarda demorilize olmuş durumda Fatih ise oyunlarda gerekli performansı gösteremiyor. Dolayısıyla iki oyuncunun da gitmesi ünlülere katkı sağlayacak. en yakın gitme adayı ise Fatih.

Gönüllülerde ise Sadin ve Erdi ikilisinden en yakın elenme adayı Sadin. Erdi oyunlarda yetersiz. Sadin bir adım Erdi’den önde gidiyor. Fakat Gönüllülerden birisi elenirse o isim Sadin olacak. Bu da Gönüllüler için bir dezavantaj. Son zamanlarda Berna’nın performansının düşmesi de Gönüllüler için iyi olmayacak. Tüm bu değerlendirmelerimize göre Gönüllüler Ceza Oyununu kaybedecek. Tabi ki ekstra gayretler ve nasıl bir oyun gelecek  o da büyük önem arz ediyor. Oyunun kaybedilmesinde sakatlık gibi gelişmeler de önemli.Bu hafta verilecek cezanın farklı takımsa aynı ceza olacağını düşünüyoruz.  Sizce  mart ceza oyununu kim kaybeder? Ceza ne Olur? Bu konudaki değerlendirmeleriniz nelerdir.?

Ceza:

Skor:

Kazanan Takım:

2 Mart Survivor 2017 Ceza Oyunu Kim Kazanacak? Ceza Ne Olacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here