2 Şubat Esaretim Sensin 4. Bölüm Özeti, Fragmanı

0

2 Şubat Esaretim Sensin 4. Bölüm Özeti

Fox Tv ‘de sevilerek izlenen Esratim Sensin dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Simay doğum günü için tüm iş ve cemiyet hayatını partide bir araya getirmiş Doruk ile de bu parti sayesinde daha da yakınlaşmaya başlamıştır.

Alev de bu partinin yapılacağı yeri öğrenerek partiyi fırsata çevirmek istemiş ve parti de süpriz bir şekilde ortaya çıkmıştır. Yasemin’in tedavisi devam ederken Simay Doruk ile Yasemin arasında yaşananlardan habersiz bir şekilde Doruk’a duygusal olarak daha da bağlanmaya başlamıştır.2 Şubat Esaretim Sensin 4. Bölüm Özeti, Fragmanı

2 Şubat Esaretim Sensin 4. Bölüm Tüyoları

Kerim ile İpek Simay’ın doğum günü sonrası birlikte dönmek isterler ancak Aslan kızını yıllardır düşman olduğu Kırımlılar’dan birinin getirdiğini görünce çılgına döner. İpek’i onlarla görüşmesin diyerek tembihlediği halde İpek’in Kerim ile görüşmeye devam etmesine çok bozulur.

Ayrıca Alev de yıllar sonra Aslan’ın karşına çıkmış ve Aslan bir şok daha yaşamıştır. Aslan’dan kaybettiği yılların hesabını soracak olan Alev kızlarının da hayatta olduğunu Aslan’a söyleyecek mi ? Alev gerçekleri anlatacak mı?

2 Şubat Esaretim Sensin 4. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=CNHs2YS3Jy4

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here