20 Kasım Ben Bilmem Eşim Bilir Arabayı Kim Kazandı? Hangi Çift Araba Kazandı?

0

20 Kasım Ben Bilmem Eşim Bilir Arabayı Kim Kazandı?

Kanal D ekranlarının sevilen aile yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir Ufuk Özkan’ın sunduğu Hafatnın Finali ile 20 Kasım Pazar günü de yine kazandırmaya devam ediyor. Hafta içi hergün gece 2:00 ‘da yayınlanan Şule Zeybek’in sunduğu yarışmalarda final bileti kazanan 4 çiftimiz Pazar günü de arabayı kazanmak için kıyasıya ter döküyor.20-kasim-ben-bilmem-esim-bilir-arabayi-hangi-cift-kazanacak

 

20 Kasım Ben Bilmem Eşim Bilir Hangi Çift Araba Kazandı?

İlk Oyunda Unlu Pinpon Oyunu ile erkekler una bulanarak bembeyaz olurken Bülent-Sevilay Çifti 1000 puan sahibinin oldular.

20-kasim-ben-bilmem-esim-bilir-arabayi-kim-kazaniyor

ikinci oyunda Vurursa Gol Olur diyerek gol atama yarışmasında bayanlar 90 sn içinde eşlerinin iddia ettikleri gol sayısı kadar gol atmaya çalıştı ve aslen futbol antrönörü olan Zeynep iddianın çok üstünde bir sayı ile 2000 puanın sahibi oldu.

ben-bilmem-esim-bilir-20-kasim-kim-araba-kazandi

Üçüncü oyun olan Balatazar Oyunu ile de bayanlar iddiaları ile eşlerine olan güvenlerini belirleyecekler ve erkeklerde yarışmayı kazanan 3000 puanın sahibi olacaktı ancak hiç kimse iddiasını tutturamadı ve Zeynep-Selçuk çifti 3000 puan ile ilk finalist oldular.

20-kasim-ben-bilmem-esim-bilir-arabayi-kim-kazanacak

Son olarak dördüncü oyun ile Sulu Domino oyununda şampiyon çift Sevilay-Bülent çifti 4000 puanın sahibi olarak finali garantiliyor.

ben-bilmem-esim-bilir-20-kasim-final-oyununa-kimler-kaldi

Final de ise Hentbol Oyunununda kıyasıya ter döken Sevilay-Bülent Çifti ile Selçuk-Zeynep çifti başa baş bir performans sergilediler ancak Zeynep son atışlarda oldukça stres yaptı ve duygularına hakim olamadı.

ben-bilmem-esim-bilir-20-kasim-arabayi-kazanan-cift

 

Selçuk ve Zeynep çifti hafta boyunca oldukça iyi yarışmış ,hatta kral kraliçe olarak haftayı tamamlamışlar ayrıca final biletlerinin birisini de Bülent-Sevilay çiftine vermişlerdi. Hasılı Son olarak Bülent’in attığı gol ile Bülent ve Sevilay çifti arabanın sahibi oldular.

ben-bilmem-esim-bilir-20-kasim-arabayi-sevilay-bulent-cifti-kazndi

Ben Bilmem Eşim Bilir 20 Kasımda Hangi Çift Araba Kazanacak

https://www.youtube.com/watch?v=j8yQfTDRy6U

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here