22 Kasım Familya Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Bitti Mi? Neden Yayınlanmıyor?

0

22 Kasım Familya Var Mı Yok Mu? Neden Yok,

Fox ekranlarının sevilen dizisi Familya 22 Kasım Salı akşamı 20:00 da ekranlara gelecekti. Lakin saat 21:00 olmasına rağmen hala yayınlanmayan dizi izleyicilerini üzdü. Başrollerinde Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Cansu Tosun, Bülent Emrah Parlak, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız ve Güven Kıraç’ın rol adlığı dizinin neden yayınlanmadığını sizler için araştırdık.

familya-neden-erken-final-yapti

22 Kasım Familya Neden Yayınlanmıyor,

Familya Dizisi büyük umutlarla ekranlara gelmiş ancak özellikle de Atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Star Tv de Anne Dizisi, Kanal D de Hayat Şarkısı gibi reytinglerde yarışan dizilerin arasında beklediği ilgiyi göremedi. Usta oyuncuların da rol aldığı dizi yayın saatini değiştirerek Salı akşamı 22:15’de ekranlara gelecek.

familya-neden-erken-bitiyor

22 Kasım Familya Bitti Mi, Yayından Neden Kaldırıldı

Daha önce de reytinglerini düzeltmek için yayın saatini 2 kez değiştiren Familya Dizisi yapımcıları ve kanal yöneticileri yine yeteri kadar izlenmeyince reklam gelirleri düşen dizinin yayından kaldırılmasına karar verdiler ve Familya dizisi 22 Kasım Salı akşamı 22:15’de yayınlanacak olan 10. Bölümü ile ekranlara veda edecek.

familya-neden-erken-bitti

Familya 22 Kasım Final Bölümü Fotoğrafları

Familya 22 Kasım Final Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=QlpPmidXOrg

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here