23 .Bölüm İçerde Dizisi Sarp Kime Ateş Etti? Kebabçı Celal’in Sözü ile

0

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi İçerde dizisinde işler iyice karışıyor. Sarp ve Yusuf Müdür kumarhane baskınına gelen polislerden birinin Celal’in adamı olduğuna emindirler. O polisi bulmak zorundadırlar. Diğer taraftan Celal’in iş yaptığını düşündükleri Handan ile de ilişkileri yakın tutmak zorundadırlar. Böylece hem Handan hem Celal için yolun sonu yanaşacaktır.

Yusuf Müdür o polisi bulmak için organizedeki herkesin ifadesini alır. Böylece tek isimden şüphe duyulur. Eylem Mert’in Celal’i yakalamak için muhbirlik yaptığı yalanına inanmaktadır. Tek endişe ettiği Celal yüzünden Sarp’ın başının belaya girmesidir.

23 .Bölüm İçerde Dizisi Sarp Kime Ateş Etti? Kebabçı Celal'in Sözü ile

Sarp Celal’in Emriyle kime Ateş Etti?

İçerde dizisinin 23. Bölüm fragmanında Sarp annesininde istemediği şekilde Handan ve Celal ile ilişki kurmakta Annesi bu durumdan endişelenmektedir. Annesi Sarp’ın yanlış iş yapmasından endişe eder.

23. Bölüm fragmanında Yusuf Müdür Sarp’a Handan’ın isteğini sorar. Sarp çatlak olduğunu istediğinin yapamayacak bir istek olmadığını söyler. Sarp Celal’in emriyle bir adama ateş eder. Celal Sarp’a Polis olmadığını unutmadığın sürece ateş et emri verir. Sarp da ateş eder. Sarp’ın kime ateş ettiği görülmez. Sarp adım adım tuzağa mı düşmektedir?

İçerde 23. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=z0jHO93efh8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here