23 Şubat Survivor 2017 Ceza Oyununu Kim Kazandı? Yeni Oyun Kuralları

1

23 Şubat Survivor 2017 Ceza Oyununu Kim Kazandı? 

Survivor 2017 de oyunlar tüm hızıyla devam ederken bir oyun daha Survivor 2017 ye dahil oldu. Acun Ilıcalı Survivor 2017 nin başında yeni bir oyun oynanacağını söylemişti. Bu oyunun adı Ceza Oyunu olacak.

Survivor 2017 Yeni Oyunlarla yarışmacıları daha aktif hale getiriyor. Bu duruma göre yarışmacılar neredeyse haftanın her günü oyun oynamak zorunda kalacaklar. Bu da yarışmacıları yoracağa benziyor.

23 Şubat Survivor 2017 Ceza Oyununu Kim Kazandı? Yeni Oyun Kuralları

23 Şubat Survivor 2017 Ceza  Oyunu Kuralları Ne?

Survivor 2017 de Ceza oyunu ile ilgili bilinen tek konu bu oyunun sonunda kazanan takım sahip olduğu herhangi bir şeyi kaybetmemek için oynamış olacak. Otomatikmen kaybeden takım daha önce kazandığı elinde bulunan bir şeyi kaybedecek

Survivor 2017 de yarışmacılar için ada şartları zorlaşacağa benziyor.  Yarışmacılar tahminlerimize göre Adada ellerinde bulunan yiyecekten barınma eşyalarına, hatta balık tuttukları oltaya kadar kaybedebilirler. Diğer kaybedecekleri şeyler ise kazanmış oldukları semboller olabilir. İlk Ceza Oyununu kazananı 23 şubatta belli olacak. Kesin bir bilgi olmamakla beraber 23 Şubat İlk ceza oyununu almış olduğumuz tüyolara göre ve son zamanlarda üst üste yenilgi alan Gönüllüler Takımı kazanmıştır. Gönüllüler Takımı ceza almaktan kurtulmuşlardır.

23 Şubat Survivor 2017 Ceza Oyununu Kim Kazandı? Yeni Oyun Kuralları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here