23 Şubat Vatanım Sensin Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin 23 Şubat perşembe akşamı 17. bölüm ile ekranlara gelecekken bu hafta süpriz bir kararla ekrana gelmeyecek.Başrollerinde Bergüzel Korel, Halit Ergenç ve Onur Saylak’ın rol aldığı Vatanım Sensin 23 Şubatta neden yok?

Perşembe akşamlarının en çok seyredilen dizisi Vatanım Sensin dizisinin ekranlara gelmemesi Vatanım Sensin Bitti Mi? Vatanım Sensin Yayından Mı kaldırıldı? Vatanım Sensin final mi yaptı gibi soruları akıllara getirdi. Tüm sorularınızın cevabını sizler için araştırdık.23 Şubat Vatanım Sensin Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

23 Şubat Vatanım Sensin Yeni Bölüm Neden Yok?

Yapım şirketinin ve kanal yöneticilerinin yaptığı açıklamaya göre Vatanım Sensin dizisinin 17. bölüm çekimlerinin tamamlanmaması üzerine dizinin 23 Şubat Perşembe akşamı 17. bölümü yayınlanmayacak. Yani şuan için yapılan açıklama bu şekilde, farklı bir durum var mı yok mu henüz başka bir bilgi yok.

Vatanım Sensin Cevdet Eşrefi Vuracak Mı? Öldürecek Mi? Tıklayınız

Vatanım Sensin’in 16 Şubat 16. bölümde (Son Bölümde) ; Cevdet sürgüne tekrar gönderilmek üzere tutuklanmıştır. Azize Cevdetin bu duruma düşmesine ne kadar üzülmüş olsa da daha önce Tevfik2e verdiği sözden de vaz geçemez ve bunu da herkese ilan eder.

Cevdet bir yolunu bulup hapisahneden kaçar ve ve Başbakan yardımcısına Eşref Paşa’yı yakalayıp götürerek Yunan ordusuna ihanet etmediğini sadakatle bağlı kaldığını söyler. Eşref Paşa ile oynadıkları bu oyun Cevdet’i görevine geri dönderecektir ancak Eşref’in de sonu olabilir.

23 Şubat Vatanım Sensin Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Vatanım Sensin Yeni Bölüm 2 Mart Perşembe akşamı saat 20.00 da kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacaktır. Umarız bu verilen ara dizinin reytinglerinde olumsuz etki yapmaz.

Sizler dizinin çekimlerinin yetişmemesi ve yeni bölümün yayınlanmaması konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vatanım Sensin 16. Bölüm Son Sahne

https://www.youtube.com/watch?v=aolfb715_GU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here