24 Şubat Kısmetse Olur Ünal Kalp Krizi mi Geçirdi? Durumu Nasıl?

0

24 Şubat Kısmetse Olur Ünal Kalp Krizi mi Geçirdi? Durumu Nasıl?

Kanal D ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur da üst üste şok olaylar yaşanıyor. Bunlardan biri daha önce Merve’nin babasının ölüm haberi üzerine evde bir şok yaşanmış, Merve programı terk etmişti. Aycan’ın hastane de tedavi görüyor olması ise işin tuzu biberi oldu adeta.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Ünal’ın kalp krizi geçirmesi olayların tuzu biberi oldu. Ünal geçtiğimiz hafta Gözde’ye olan ilgisini açıklamış ve ona olan aşkını ilan etmişti. Ancak bu aşk karşılık bulamamış Ünal evi ağlayarak terk etmişti. Tüm bu gelişmeler Ünal’ı çok üzmüş ve kalbine zarar vermişti.

24 Şubat Kısmetse Olur Ünal Kalp Krizi mi Geçirdi? Durumu Nasıl?

Kısmetse Olur Ünal Fotoğraflar?

Ünal’ın Sağlık Durumu Nasıl?

24 Şubat Cuma günü yayınlanan Fragmanda Ünal kalbinde bir ağrısı olduğunu arkadaşlarına söylemiş arkadaşları ile beraber dışarıya çıktı. Durumu daha da kötüye giden damat adayı ağrılarının artması üzerine Ambulans gelmiş Ünal’ı hastaneye taşıdı. Tüm damat adayları da Ünal’ı yalnız bırakmamış hastaneye Ünal ile birlikte gittiler.

Kısmetse Olur Ünal’ın sağlık durumu hakkında net bilgi verilmedi. Ancak kalp krizi geçirdiği düşünülüyor. Kalp krizi genç yaştaki kişiler için ciddi risk taşımakta. Ünal’ın durumunun iyi olduğunu düşünüyoruz. Eğer iyi olmasaydı fragmanı bu şekilde verilmezdi.

Kısmetse Olur 367. Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=YIL_yWnfBn8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here