24 Şubat Survivor 2017 Erdi Berna Neden Tartıştı? Gönüllüler Bölünüyor mu?

0

24 Şubat Survivor 2017 Erdi Berna Neden Tartıştı?

Survivor 2017 de oyunlar tüm hızıyla devam ederken beklenmedik olaylarda yaşanmaya devam ediyor. Göz6 evinden tanıdığımız ikili Berna ve Erdi 24 şubat ödül oyunu günü büyük bir tartışmaya girerler. Peki Berna ve Erdi neden tartıştı? Berna Erdi’ye neden kızıyor? Gönüllüler Adasında bölünmeler hat safhaya mı çıktı?

Öncelikle Berna ve Erdi’yi tek tek değerlendirmek gerekiyor. Berna Göz6 yarışmasında iken tüm kızlara buranın prensesi benim ben ne dersem o olur tarzında davranıyor. Göz6 evinde en yakın arkadaşı Seranay’la bile anlaşamıyordu. Sadece kendi istek ve düşüncelerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışıyordu. Erdi de Göz6 evine geldiğinde evdeki herkese savaş açmıştı adeta. Erdi’nin Survivor 2017 de bir grubun tarafında olması, adada ayrı bir grup oluşturmaya çalışması kaçınılmazdı.

Erdi neden grup kurma ihtiyacı hissediyor. Survivor’a ilk geldiğinde de bunu yapmaya çalışmış pek başarılı olamamıştı. Survivor da oy oranı çok yüksek kişiler var. Göz6 evi gibi değil. Erdi bunu bildiği için Göz6 dan anlaşamadığı Bulut’un da adaya gelmesiyle grup kurma projesini hızlandırdı. Erkekler olarak yanına 2-3 kişiyi alacağını düşünen Erdi, kızlar olarak yanına birilerini toplamak için Berna’ya ihtiyaç duydu. Peki Berna bu duruma ne dedi?

24 Şubat Survivor 2017 Erdi Berna Neden Tartıştı? Gönüllüler Bölünüyor mu?

24 Şubat Survivor 2017 Gönüllüler Fotoğraflar?

24 Şubat Survivor 2017 Gönüllüler Bölünüyor mu?

Berna Göz6 evinde de tek başına hareket eden biri olduğu için Survivor da da aynı taktikle ilerliyor. Bu şekilde başarılı olacağını aksi takdirde bir gruba dahil olduğunda istemediği işleri yapacağını iyi biliyordu. Erdi’nin bir grup kurma girişimlerini fark eden Berna Keklikler, Erdi ile bu yüzden sürekli kavga ediyor. Erdi Göz6 evinde Kızlar Evine bile karışıyor. Hatta elemelerde istediği kızı göndermek içim Kızlardan Berna ve özellikle Serenay’a taktik veriyor. Erdi’nin oyları bu ikili arasında paylaşılıyordu. Bunu bilen Erdi Berna’nın oy potansiyelini de düşünerek Berna’yı yanına çekmeye çalışıyor. Berna ise yanaşmıyor ve tek başına bu adada ilerleyebileceğini düşünüyor

Öte yandan Gönüllüler Adasında ciddi bölünmeler yaşanıyor. Bir taraftan Volkan ve Erdi diğer taraftan Gökhan ve Bulut iki grup olma yolunda ilerliyorlar. Bu durum bakalım Gönüllülerde ve oyunlarda nasıl yansıyacak?

Sizler bu bölünme olaylarını ve Erdi ile Berna’nın durumunu nasıl buluyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=2B9SIspQmVM

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here