25-26 Şubat Survivor 2017 Elenme Adayları Kim Olacak? Tahmin Sayfası

2

Tv 8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor 2017 de her hafta dokunulmazlık oyunları sonrası elenme heyecanı yaşanıyor. Dokunulmazlık Oyunları oynandıktan sonra en az 4 aday elenme adayı olacak. Dokunulmazlık Oyunları bu yüzden yarışmacıların en çok önem verdiği oyunlar. Yarışmacılar bu oyunları kazanmak için bütün var gücüyle hareket ediyorlar.

Survivor 2017 dokunulmazlık oyunlarını kim kazanacak? Survivor 2017 de Ünlüler ve Gönüllülerden kimler elenme adayı olacak?

25-26 Şubat Survivor 2017 Elenme Adayları Kim Olacak? Tahmin Sayfası

25-26 Şubat Survivor 2017 Elenme Adayları Kimler Olacak?

Şimdi gelelim elenme adaylarına biz burada iki takımın 2 Dokunulmazlık Oyununu kaybedecek olmasını düşünerek 2 takımdan 4’er aday çıkaracağız. Ünlüler Takımından 4 aday, Gönüllüler takımından 4 aday şeklinde. Ünlüler Takımını değerlendirirsek Ünlüler Takımı parçalanmış durumda. Sabriye ve Adem bir tarafta İlhan, Serhat ve Sema ile Fatih, diğer taraftan Çılgın Sedat ve Şahika ve Pınar. Burada Bireysel Dokunulmazlığı alacak kişi de önemli. Eğer Adem ve Sedat alırsa ikisinden biri elenme adayı çıkacağı kesin.

Gönüllüler de Gökhan, Ogeday, Bulut bir taraftan Erdi, Volkan, Sadin diğer taraftan bölünmüş durumda. Berna Keklikler de ayrı bir durumda. Bizim tahminlerimize göre elenme adayları Ünlülerden  Sedat- Adem, Sabriye, Şahika ve Fatih olacak. Gönüllülerden Erdi, Gökhan, Berna, Sadin olacak. 2’şer aday olarak düşünürsek Ünlülerden Sedat-Adem, Sabriye Gönüllülerden Gökhan ve Berna.  Sizce 25-26 şubat elenme adayları kim olacak? Sizin adaylarınız kim? Bu konudaki düşünce ve tahminlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ünlülerden ilk isim Sabriye oldu. Furkan Şahikayı söyleyebilirdi. Ama performansını düzeldiğini görünce Fatih ismini verdi. Böylece Fatih ve Sabriye ilk aday oldu. Şimdi yarınki 2. dokunulmazlık oyunları bekleniyor.

25-26 Şubat Survivor 2017 Elenme Adayları Kim Olacak? Tahmin Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here