25 Şubat Survivor 2017 1. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

0

25 Şubat Survivor 2017 1. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan dünyanın en zor yarışması Survivor 2017 tüm hızıyla devam ediyor. Ada şartlarının zorluğunun dışında oyunlarında gittikçe artan zorluğu yarışmacıları bir hayli zorlamaya başladı. 6 güne çıkan yarışma oyuncular için zorlu bir hale gelmeye başladı.

Survivor 2017 de şampiyonluk hedefi ile gelen oyuncuların önlerindeki en büyük engel dokunulmazlık oyunları. Dokunulmazlık Oyunlarını kaybeden takım da 4 veya daha fazla aday adadan ayrılmak zorunda kalabiliyor. Bu yüzden önem arz ediyor Dokunulmazlık Oyunları. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takımdaki oyuncuların tek şansı Bireysel Dokunulmazlık oyunlarını kazanmak.

25 Şubat Survivor 2017 1. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

25. Şubat 1. Dokunulmazlık Oyununu Fotoğrafları?

25. Şubat 1. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2017 de geçen haftaki dokunulmazlık oyunlarına Gönüllüler Takımı damga vurmuş. 1. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Ünlülerden 2 kişinin elenme adayı olmasına neden olan bu durum Ünlülerde moral bozukluğuna neden olmuştu.

Ödülün sandeviç olduğu geçen haftaki Dokunulmazlık Oyununda bu haftaki ödülde merak konusu zira her hafta ödüllerde de bir artış söz konusu. Elenme adayları kim oldu? Tüm bu soruların cevabını bu sayfadan bulabilirsiniz. Öncelikle kazanan takımı açıklayacağız. Açıklamalarımız çeşitli kaynaklardan ve bizim değerlendirmelerimizden oluşacak. Bu hafta ilk Dokunulamazlık Oyununun galibinin Ünlüler olacağını düşünüyoruz. Fakat Gönüllüler güçlü çıktı. Ünlülerden 1 oyuncu oynamaktan vazgeçince maçı Gönüllüler aldı. Sizce 25 Şubat Dokunulmazlık Oyununu kim kazanacak? Bu konudaki düşünce ve tahminlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ödül:

Skor: Best Of Skoru: 5-4

Kazanan Takım: Gönüllüler

25 Şubat Survivor 2017 1. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here