26 Şubat Survivor 2017 Gökhan Kimin İsmini Söyledi? Elenme Adayı

0

Survivor 2017 de izleyiciler oyunları izledikçe hop oturup hop kalkıyorlar. Survivor 2017 oyunlar genellikle iki takımın güçlü olmasından kaynaklı oyunlar Best Of’a kalıyor ve oyuncular var güçleriyle oyunu kazanmaya çalışıyorlar. Bu da izleyiciyi ayrıca meraklandırıyor. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takımdan en az iki kişi çıkıyor.

25 şubat Survivor 2017 de Ünlüler Takımı 1. Dokunulmazlık Oyununu kaybetmiş İlk Ada Konseyinden Sabriye‘nin ismi çıkmıştı. İkinci adayı ise Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Furkan söylemiş yakından sevdiği takım arkadaşı Fatih‘in ismini söylemişti. Furkan geçen hafta Şahika ismini yazdığını bunun nedenin de performans olduğunu söylemişti. Bu hafta da Şahika’nın ismini söylememesine neden olan durumun ise Şahika’nın performansı yükselttiğini söyledi. Fatih’in ise kendisini çok sevmesine rağmen, oyunları yavaşlattığı nedeniyle yazdığını söyledi. Fatih ise bu duruma alınmadığını belirtmişti.

26 Şubat Survivor 2017 Gökhan Kimin İsmini Söyledi? Elenme Adayı

26 Şubat Gökhan Kimin İsmini Söyledi?

26 Şubat Survivor 2017 de 2. Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı en az 2 eleme adayı çıkaracak. Bunlardan birisi Ada Konseyinde ismi yazılan olurken 2. İsmi ise Bireysel Dokunulmazlığı kazanan isim söyleyecek. Bireysel Dokunulmazlığı Gökhan kazandı. Gökhan performansa göre karar vereceğini söyledi. Bu da Erdi ismi üzerine okları çevirmiş oldu. Erdi ada konseyinde arkadaşları tarafından yazılmazsa Gökhan Erdi’yi söyleyecektir.

26 Şubat Survivor 2017 Gökhan Kimin İsmini Söyledi? Elenme Adayı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here