26 Şubat Survivor 2017 Gönüllüler Takımından Kimin İsmi Yazıldı? 3. Elenme Adayı

0

Survivor 2017 de Dokunulmazlık Oyunları sonrası bu hafta elenme adayları belli olmak üzere. ilk Dokunulmazlık Oyunu sonrası Ünlüler kaybetmiş. İlk aday Sabriye ismi çıkmıştı. 2. Aday ise Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Furkan Fatih’in ismini söylemişti.

26 Şubat Survivor 2017 de 2. Dokunulmazlık oyunu oynanmış. Gönüllüler  Takımı oyunu kaybetmiş ve Bireysel Dokunulmazlık oynamak zorunda kalmıştı. Merak edilen konu ise Gönüllüler Takımından 3. eleme adayı kim olacak? Ada Konseyinden kimin ismi daha fazla yazılacak? Kim eleme adayı çıkacak?

26 Şubat Survivor 2017 Gönüllüler Takımından Kimin İsmi Yazıldı? 3. Elenme Adayı

26 Şubat Ada Konseyi Gönüllüler Takımından Kimin İsmi Yazıldı?

Takımları tek tek değerlendirirsek; Ünlüler Takımından ilk elenme adayları Sabriye ve Fatih olmuştu. 3. elenme adayının ise performansa göre Şahika veya Tarık olması gerekiyor. Serhat, İlhan, Sema, Furkan 1 isimde uzlaşacaklar. Bu isim Tarık olmayacağını düşünüyorum. Yakın arkadaş olduklarından. Adem, Pınar ve Sedat’ın performansa göre yazılmayacağını düşünürsek, iki isim Şahika ve Tarık olacaktır. Sabriye, Adem, Şahika ve Pınar’ın Tarık’ı yazacağını düşünüyorum. Ünlüler Adasında çıkacak isim İlhan, Serhat, Sema, Tarık, Furkan 5’li sinin kimi yazacağı ile ilgili. Bu isimler performansa göre Adem’i yazamazlar. Sabriye ve Fatih de eleme adayı olduğuna göre geriye 2 aday Şahika ve Pınar kalıyor. Şahika Pınar’a göre performansı düşük. Yüzde olarak düşünürsek %40 Pınar, % 60 Şahika ismi çıkacaktır.

Gönüllüler Takımından ise Ögeday, Gökhan, Elif, Bulut, Tuğçe, Burçak ve  Erdi, Volkan, Sadin bir taraf ancak Berna oylamada Erdi lehine oy kullanıyor. Gökhan’ın kemik ekibi Elif kaldı. Fakat Bulut Erdi den dolayı Gökhan tarafında yer alacağı için Ögeday ve diğer kızlarında düşünce olarak Performansa göre isim söyleyecekleri için Gönüllülerden 3. elenme adayı Erdi olacağını düşünüyorum. Burada Bireysel Dokunulmazlığı kazanan isimde önemli.  3. Aday Sadin ismi çıktı.

28 Şubat Survivor 2017 Kim Elenecek? Elenen İsim Kim? tıklayınız!

26 Şubat Survivor 2017 Gönüllüler Takımından Kimin İsmi Yazıldı? 3. Elenme Adayı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here