27 Şubat Beni Affet Bölüm Özeti? Sevgi Hapse mi Girecek?

0

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizisi Beni Affet de olaylar hiç istenmedik yerlere doğru kayıyor. Şahin’in Ajda ile olan münasebetini öğrenen Sevgi büyük bir yıkım yaşadı. Kader ise annesinin bu durumunu gördüğünde bir an kendi aldatılmışlığı aklına geldi ve babası Şahin’e hesap sordu. Umut ise Ajda’nın babası Şahin’in ilişkisi olduğu kadın olduğunu öğrendiğinde daha da öfkelendi.

Cüneyt ve Melis ilişkisini öğrenen Feride bu ilişkiyi öğrenememesi için Yaman’ı engellemeye çalışır fakat bunu engellemeyecektir. Melis ise Cüneyt’den daha fazla hoşlanmaktadır. Cüneyt de Melis’e boş değildir. Cüneyt Melis’in Yaman’ın kardeşi olduğunu duyduğunda ne yapacak?

27 Şubat Beni Affet Bölüm Özeti? Sevgi Hapse mi Girecek?

27 Şubat Beni Affet Bölüm Özeti?

Ajda’yı yaralayan Sevgi büyük bir şok geçirirken Şahin Sevgi için kendini feda etmek isteyecektir. Ajda’yı hastaneye kaldıran Şahin Umut’un öfkesi ile karşılaşır. Ajda yaşam savaşı verirken Sevgi teslim olmaya gider. Sevgi hapse girecek midir? Öte yandan Onur’un kıskançlıkları Bahar’ı çileden çıkarır.

Cüneyt’in Melis’e neden yanaştığını öğrenmekte kararlı olan Feride Kozanların yanına gider. Cüneyt ve Osman Feride’nin gelişi nedeniyle bazı şüphelere kapılır. Feride’nin tekrar Cüneyt ile olacağından korkarlar. Cüneyt’e gitmek için evden kaçma planı yapan Melis ise Abisi ile ilgili sahte bir ihbar da bulunur. Yaman Feride’nin yardım etmesiyle Melis’i yolundan çevirir.

27 Şubat Beni Affet Bölüm Özeti? Sevgi Hapse mi Girecek?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here