27 Şubat Survivor 2017 Gökhan Neden Sakatlandı? Oynayabilecek Mi?

0

Tv 8 ekranlarında yayınlanan dünyanın en zor yarışma programı Survivor 2017 de Dokunulmazlık Oyunları oynandı. İki takımdan 2’şer yarışmacı elenme adayı oldu. Gönüllülerden Sadin ve Erdi olurken, Ünlülerden Sabriye ve Fatih elenme adayı olmuştu. Survivor 2017 de oyunlarda zaman zaman sakatlıklar yaşanabiliyor. Bunlardan en barizi Serhat Akın’ın sakatlığı Serhat uzun zamandır oynayamıyor. Bu da oyuncuları ve takımları olumsuz etkiliyor. Ada da bu gelişmeler yaşanırken  27 Şubat Survivor 2017 şok bir sakatlık yaşandı.

Bu sakatlık Gönüllüler Takımından oldu. Survivor 2017 de sakatlanan oyuncu Gökhan oldu. Gökhan’ın sakatlanması Gönüllülerde moral bozukluğuna neden olurken, Ünlüler için ise oyunu kazanmak için büyük bir fırsat oldu. Gökhan bu oyunda gayet iyi performans gösteriyordu. Sakatlanması iyi olmadı. Fragman da yere düşen oyuncunun acılar içinde kıvrandığı görüldü.27 Şubat Survivor 2017 Gökhan Neden Sakatlandı? Oynayabilecek Mi?

Survivor 2017 Gökhan Gözükan Oynayabilecek mi?

Survivor 2017 27 Şubat Ödül oyununda sakatlanan oyuncu Gökhan’ın oynayıp oynayamayacağı konusunda bir açıklama yapılmazken oyuncunun daha önce sakatlandığı yerden sakatlanması durumunun ciddi olabileceği ve oyunlarda bir süre oynamayabileceği şeklinde yorumlandı.

Survivor 2017 de Gökhan’ın 27 Şubat 2017 Sembol Oyununda oynayamayacağı belli bir süre dinlenip sakatlığı geçtikten sonra yarışmalara devam edeceği yönünde açıklama yapılması bekleniyor. Gökhan’ın Gönüllüler Takımında olmaması büyük bir kayıp olacaktır. O yüzden bir an önce oyunlara dönmesi takımı adına mücadele etmesi iyi olacak. Aksi bir durum Gönüllüleri Ünlüler karşısında zor durumda bırakacaktır. Bizlerde Gökhan’ın bir an önce sağlığına kavuşmasını ve oyunlarda oynamasını diliyoruz.

27 Şubat Survivor 2017 Gökhan Neden Sakatlandı? Oynayabilecek Mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here